KOM9 er en annen ny 2023 4G smartklokke?tilgjengelig i markedet til en billig pris. It is an Android smartwatch phone that comes in a circular shape with a 1.43-inch large AMOLED screen and is equipped with several features including 4GB RAM+ 64GB ROM, 5MP kamera, Wifi, GPS, Multi Sports-moduser, IP67 vanntett, og kjører Android 8.1 OS. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of KOM9 4G Smart Watch:

Som du ser på bildet over. This new KOM9 4G Watch got a circular design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Measuring 54.4*48.5*15.6mm and weighing about 61g. Det er to fysiske knapper på høyre side av dekselet og mellom dem et 5MP-kamera. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The KOM9 4G smart watch body is made of zinc alloy with PC plastic while the strap is available in silicone, stål, og skinn. Angående skjermbildet! KOM 9 4G smartwatch has a 1.43-inch AMOLED round touch screen that supports an always-on display and is created with a resolution of 466 x 466 piksler. This wearable is also packed with various watch faces and is available only in black and silver color.
Funksjoner av KOM 9 4G smartklokke:

KOM9 is an IP67 waterproof smartwatch, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. This gadget is equipped with 4GB of RAM and 64GB of internal memory and runs Android 8.1 OS. Det gjør KOM 8 4G smartklokke fungerer bedre, Aktiverer multitasking, forbedrer ytelsen, og løper jevnt. I tillegg, Du kan laste ned alle favorittappene dine som kan kjøre på Android.
The KOM9 is a Frittstående smartwatch som kan ringe uten behov for en telefon. støtter wifi, 4G lte tilkobling, GPS/GLONASS så vel som Bluetooth. I tillegg til dette! Denne Android-smartklokketelefonen er fullpakket med andre nyttige funksjoner, inkludert en pulsmåler, skritteller, multisportmoduser, vær, og mange flere. Denne smartklokken har en 1000 mah batterikapasitet med 1-2 dager med normal bruk.
KANSKJE DU OGSÅ LIKER:?
- 10 Beste Android smartklokker for menn 2023
- 12 Beste kinesiske smartklokker 2023
- 10 Beste smartklokker med ?HD -kamera
KOM9 4G Smartwatch Full Specifications:
| Enhet | KOM 9 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 54.4*48.5*15.6mm |
| Vekt | 61g |
| SIM -kort | Nano-SIM-kort |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43tomme |
| Skjermoppløsning | 466*466 piksler |
| Operativsystem | Android 8.1 OS |
| VÆR | 4GB |
| Rom | 64GB |
| Kamera | 5MP |
| CPU | Zhanrui 8541E quad core 1,4GHz |
| NFC | INGEN |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Høyttaler | Ja |
| Vanntett | IP67 Life Vanntett |
| GPS+Bluetooth | Ja |
| Tilkobling | 4G+wifi |
| Stropp | Tpu |
| Batterikapasitet | 1000mAh |
| Normal bruk | 1-2 dager |
| Pris | $$ Prisene er nedenfor |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, AMOLED-skjerm, 5MP sidekamera, 4GB RAM+ 64 GB ROM, WIFI+GPS+ SIM-KORT, Cost Less Than $100
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The KOM9 4G smartwatch is currently available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



