ZL99J is one of the latest 2024 Smartwatches som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. It is a sporty watch that comes square with a 2.01-inch large TFT screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmodus, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of ZL99J Smart Watch:

Som du ser på bildet over, This new ZL99J watch got a square design that looks stylish, sportslig, og passer menn og kvinner.?Measuring 50¡Á48¡Á10mm and weighing about 45g. Det er én fysisk knapp på høyre side av dekselet. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The ZL99J smartwatch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! Denne ZL 99 Smart Watch har en 2,01-tommers IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 240 x 296 piksler. Denne klokken er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, hvit, og rosa farger.
Funksjoner av ZL 99 Smartklokke:

ZL99J is an IP68 waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor. The ZL99 smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multi sportsmodus, Pustetrening, Stillesittende påminnelse, Varsler, en vekkerklokke, Vær, skodder, Bluetooth, osv. Denne bærbare enheten har en 280mAh batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 10 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
ZL99J Smartwatch Full Specs:
| Enhet | ZL99 watch |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 50¡Á48¡Á10mm |
| Vekt | 45g |
| Farger | Svart, Hvit, Rosa |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 2.01 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 * 296 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 280mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 2.01-tomme storskjerm, Bluetooth-anrop, Multi sportsmodus, Flere typer helseovervåking, Billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The ZL99J smartwatch is currently available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut: De nye og nyeste smartklokkene 2024



