ZL99J este unul dintre cele mai recente 2024 ceasuri inteligente care pot urmări activitățile sportive și pot gestiona starea de sănătate în timp real. Este un ceas sportiv care vine cu un ecran TFT mare de 2,01 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Mod multi-sport, IP68 Impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent ZL99J:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas ZL99J are un design pătrat care arată elegant, sport, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Măsoară 50¡Á48¡Á10mm și cântărește aproximativ 45g. Există un buton fizic în partea dreaptă a carcasei. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch-ului ZL99J este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ZL 99 Ceasul inteligent are un ecran tactil IPS de 2,01 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 240 x 296 pixeli. Acest ceas este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, alb, și culori roz.
Caracteristicile ZL 99 Ceas inteligent:

ZL99J este un smartwatch rezistent la apă IP68, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus. Smartwatch-ul ZL99 are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, moduri sportive multiple, Antrenamentul respirației, Memento sedentar, Notificări, un ceas de alarmă, Vreme, obloane, Bluetooth, etc.. Acest purtabil are o capacitate a bateriei de 280 mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 10 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent ZL99J:
| Dispozitiv | Ceas ZL99 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 50¡Á48¡Á10mm |
| Greutate | 45g |
| Culori | Negru, Alb, Roz |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 2.01 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 * 296 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 rezistent la apa |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 280mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, 2.01-ecran mare inch, Apel Bluetooth, moduri sportive multiple, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Preț ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent ZL99J este disponibil momentan numai pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați: Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024



