La câteva luni după lansarea Amazfit GTS 3, Amazfit s-a întors din nou și se pregătește să lanseze un alt nou smartwatch sub numele de Amazfit GTS 4 Mini.? Portabilul este un smartwatch sportiv, care are un design pătrat cu un ecran AMOLED de 1,65 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, 120 Moduri sport, GPS, 5ATM rezistent la apă, Și multe altele. Deci, să trecem la detaliile complete!
Design Amazfit GTS 4 Mini SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus! Acest GTS 4 Mini ceasul inteligent are un design pătrat care arată elegant, la modă, și potrivit pentru bărbați și femei.?Măsoară 42x36x9mm și cântărește aproximativ 31g. Există un buton fizic în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Amazfit GTS 4 Corpul ceasului mini este realizat din aliaj de aluminiu, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest Amazfit GTS 4 Ceasul mini are un ecran tactil AMOLED mare de 1,65 inchi care acceptă un afișaj permanent și este creat cu o rezoluție de 354*305 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, roz, alb, si culorile albastre.
Verificați De asemenea: Amazfit GTS 4 Mini VS Amazfit GTS 2 Mini?
Caracteristicile ceasului inteligent Amazfit GTS4 Mini:

Amazfit GTS 4 Mini este un smartwatch rezistent la apă la 5ATM care oferă protecție până la o adâncime de 50 metri. Poate fi purtat fără griji pentru utilizare zilnică sau când înoți. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest tracker de fitness vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Senzorul GPS încorporat purtabil vă permite să urmăriți mai exact activitățile în aer liber. Puteți urmări distanța parcursă, rutele pe care le iei, și locația dvs. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, 120 Moduri sport, Apel sau Membri de mesaje,? Notificarea aplicației, și așa mai departe. Acest ceas inteligent are o capacitate a bateriei de 250 mAh care poate dura 6-12 zile cu o utilizare normală și 15 Zile cu modul de ceas de bază.
Manual de utilizare Amazfit GTS4 Mini:

După ce obțineți Amazfit GTS 4 Mini ceas! Trebuie să urmați acești pași simpli:
- Instalați?Aplicația de săpun?pe smartphone -ul dvs., care este disponibil atât în App Store, cât și în Play Store.
- Împerechează telefonul cu smartwatch -ul prin Bluetooth, atunci cronometrarea smartwatch va fi setată automat
Asta este!?Deci, acum puteți trece apeluri, sincronizați-vă calendarul sau primiți notificările smartphone-ului dvs., toate direct de pe ceasul inteligent, De asemenea, puteți afișa toate datele colectate de Smartwatch, cum ar fi ritmul cardiac, număr de trepte, Sau calitatea somnului direct pe smartphone -ul dvs. pentru un afișaj mai mare și o analiză mai bună a datelor.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Amazfit GTS 4 Mini Smartwatch Specificații complete:
| Dispozitiv | GTS 4 Mini |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 42x36x9mm |
| Greutate | 31g (fara curea) |
| Culori | Negru, Roz, Albastru, Alb |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.65 inch |
| Rezoluția ecranului | 354*305 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | Da |
| Vorbitor | NU |
| Microfon | NU |
| Mod multi-sport | Da (120 moduri sportive) |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitorizarea sănătății feminine | Da |
| Impermeabil | 5ATM rezistent la apă |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 250mAh |
| Utilizare normală | 6-12 zile |
| Numele aplicației | Săpun |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 1.65-ecran AMOLED inch, Potrivit pentru înot, 120 moduri sportive, GPS încorporat, 4 Tipuri de monitorizare a sănătății
Contra:? Lipsește funcția de apelare Bluetooth
Amazfit GTS 4 Mini Pret si disponibilitate?
Amazfit GTS 4 Mini este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Noile și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






