Pari kuukautta Amazfit GTS:n lanseerauksen jälkeen 3, Amazfit on palannut jälleen ja valmistautuu lanseeraamaan toisen uuden älykellon nimellä Amazfit GTS 4 Mini.? Puettava on urheilullinen älykello, joka sai neliön muotoisen muotoilun 1,65 tuuman AMOLED-näytöllä ja on varustettu useilla ominaisuuksilla, kuten sykemittarilla, SPO2 Veren happimittari, 120 urheilutilat, GPS, 5ATM vedenpitävä, Ja paljon muuta. Joten hypätään täydellisiin yksityiskohtiin!
Amazfit GTS:n suunnittelu 4 Mini SmartWatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet! Tämä GTS 4 Miniälykellossa on neliön muotoinen muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille.?Mitat 42x36x9mm ja paino noin 31g. Kotelon oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Amazfit GTS 4 Minikellon runko on valmistettu alumiiniseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä Amazfit GTS 4 Minikellossa on 1,65 tuuman suuri AMOLED-kosketusnäyttö, joka tukee aina päällä olevaa näyttöä, ja se on luotu resoluutiolla 354*305 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, vaaleanpunainen, valkoinen, ja siniset värit.
Tarkista myös: Amazfit GTS 4 Mini VS Amazfit GTS 2 Mini?
Amazfit GTS4 Mini Smart Watchin ominaisuudet:

Amazfit GTS 4 Mini on 5 ATM:n vedenpitävä älykello, joka tarjoaa suojan jopa syvyyteen asti 50 metri. Sitä voidaan käyttää huolettomana päivittäiseen käyttöön tai uintia varten. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kuntoseurantalaite auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Puettavan sisäänrakennetun GPS-sensorin avulla voit seurata ulkoilua tarkemmin. Voit seurata kuljettua matkaa, käyttämäsi reitit, ja sijaintisi Lisäominaisuudet ovat veren happimonitori, 120 urheilutilat, Soita tai laita viestiä muistutus,? Sovellusilmoitus, ja niin edelleen. Tässä älykellossa on 250 mAh:n akku, joka kestää 6-12 Päivät, joilla on normaali käyttö ja 15 Päivät peruskellotilassa.
Amazfit GTS4 Mini käyttöohje:

Kun olet hankkinut Amazfit GTS:n 4 Mini kello! Sinun on noudatettava näitä yksinkertaisia ohjeita:
- Asenna The?Saippua sovellus?älypuhelimellasi, joka on saatavilla sekä App Storesta että Play Storesta.
- Yhdistä puhelimesi älykelloon Bluetoothin kautta, sitten Älykellon ajoitus asetetaan automaattisesti
Siinä se!?Joten nyt voit välittää puhelut, synkronoi kalenterisi tai vastaanota älypuhelimesi ilmoitukset suoraan älykellosta, voit myös näyttää kaikki älykellon keräämät tiedot, kuten sykkeen, askelmäärä, tai unen laatu suoraan älypuhelimeesi saadaksesi suuremman näytön ja paremman data-analyysin.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Amazfit GTS 4 Mini-älykellon täydelliset tekniset tiedot:
| Laite | GTS 4 Mini |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 42x36x9mm |
| Paino | 31g (ilman hihnaa) |
| Värit | Musta, Vaaleanpunainen, Sininen, Valkoinen |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.65 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 354*305 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | Kyllä |
| Puhuja | EI |
| Mikrofoni | EI |
| Moniurheilutila | Kyllä (120 urheilutilat) |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Naisten terveyden seuranta | Kyllä |
| Vedenpitävä | 5Pankkiautomaatti vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 250mAh |
| Normaali käyttö | 6-12 päivä |
| Sovellusnimi | Saippua |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyödyt ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 1.65-tuuman AMOLED-näyttö, Sopii uimaan, 120 urheilutilat, Sisäänrakennettu GPS, 4 Terveyden seurannan tyypit
Miinukset:? Bluetooth-soittotoiminto puuttuu
Amazfit GTS 4 Mini Hinta ja saatavuus?
Amazfit GTS 4 Mini on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






