Et par måneder etter lanseringen av Amazfit GTS 3, Amazfit er tilbake igjen og forbereder seg på å lansere nok en ny smartklokke under navnet Amazfit GTS 4 Mini.? Den bærbare er en sporty smartklokke som har en firkantet design med en 1,65-tommers AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, 120 sportsmoduser, GPS, 5ATM vanntett, og mange flere. Så la oss hoppe til alle detaljene!
Design av Amazfit GTS 4 Mini SmartWatch:

Som du ser på bildet over! Denne GTS 4 Mini smartklokke har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og passer for menn og kvinner.?Måler 42x36x9mm og veier ca 31g. Det er én fysisk knapp på høyre side av dekselet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Amazfit GTS 4 Miniklokkehuset er laget av aluminiumslegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne Amazfit GTS 4 Miniklokke har en 1,65 tommer stor AMOLED-berøringsskjerm som støtter en alltid-på-skjerm og er laget med en oppløsning på 354*305 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svart, rosa, hvit, og blå farger.
Sjekk også: Amazfit GTS 4 Mini VS Amazfit GTS 2 Mini?
Funksjoner på Amazfit GTS4 Mini Smart Watch:

Amazfit GTS 4 Mini er en 5ATM vanntett smartklokke som gir beskyttelse opp til en dybde på 50 meter. Den kan brukes bekymringsfri til daglig bruk eller når du svømmer. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne treningsmåleren hjelper deg også med å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Den bærbare innebygde GPS-sensoren lar deg spore utendørsaktiviteter mer nøyaktig. Du kan spore tilbakelagt distanse, rutene du tar, og din plassering Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor, 120 sportsmoduser, Ringe eller sende meldinger påminnelse,? Appvarsling, Og så videre. Denne smartklokken har en batterikapasitet på 250mAh som kan vare 6-12 dager med normal bruk og 15 dager med grunnleggende klokkemodus.
Amazfit GTS4 Mini brukerhåndbok:

Etter at du har fått Amazfit GTS 4 Miniklokke! Du må følge disse enkle trinnene:
- Installer The?Såpe -app?på smarttelefonen din, som er tilgjengelig både i App Store og Play Store.
- Par telefonen din med smartklokken via Bluetooth, deretter vil smartklokke-timingen stilles inn automatisk
Det er det!?Så nå kan du sende samtaler, synkroniser kalenderen din eller motta smarttelefonens varsler direkte fra smartklokken, du kan også vise alle data som er samlet inn av smartklokken, for eksempel hjertefrekvens, trinntelling, eller søvnkvalitet direkte til smarttelefonen for en større skjerm og bedre dataanalyse.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Amazfit GTS 4 Mini Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | GTS 4 Mini |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 42x36x9mm |
| Vekt | 31g (uten stropp) |
| Farger | Svart, Rosa, Blå, Hvit |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.65 tomme |
| Skjermoppløsning | 354*305 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | Ja |
| Høyttaler | INGEN |
| Mikrofon | INGEN |
| Multisportmodus | Ja (120 sportsmoduser) |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Kvinnelig helseovervåking | Ja |
| Vanntett | 5ATM vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 250mAh |
| Normal bruk | 6-12 dager |
| Appnavn | Såpe |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 1.65-tommers AMOLED-skjerm, Egnet for svømming, 120 sportsmoduser, Innebygd fastleger, 4 Slags helseovervåking
Ulemper:? Mangler Bluetooth-anropsfunksjon
Amazfit GTS 4 Mini Pris og tilgjengelighet?
Amazfit GTS 4 Mini er tilgjengelig akkurat nå bare på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






