COM5 este un alt nou 2023 4Ceas inteligent G?disponibil pe piata la un pret ieftin. Este un telefon inteligent cu Android care vine cu un ecran TFT mare de 1,96 inchi și este echipat cu mai multe caracteristici, inclusiv 4 GB RAM + 64 GB ROM, 5Camera MP, WIFI, GPS, Moduri Multi Sport, IP67 impermeabil, și rulează Android 8.1 OS. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent KOM5 4G:

După cum vedeți în poza de mai sus. Acest nou ceas KOM5 4G are un design pătrat care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 55,5*41,9*16,2mm și cântărind aproximativ 60g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei și între ele o cameră de 5MP. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent KOM5 4G este realizat din aliaj de zinc cu plastic PC, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon, oţel, și piele. Referitor la ecranul de afișare! KOM 5 4Ceasul inteligent G are un ecran tactil rotund TFT de 1,96 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 320 x 386 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, ambalat cu diverse fețe de ceas și este disponibil doar în culoarea neagră.
Caracteristicile KOM 5 4Ceas inteligent G:

KOM5 este un smartwatch rezistent la apă IP67, ceea ce înseamnă că îl poți purta în timp ce te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Acest purtabil este echipat cu 4 GB de RAM și 64 GB de memorie internă și rulează Android 8.1 OS. Face KOM 5 4Ceasul inteligent G funcționează mai bine, permite multitasking, îmbunătățește performanța, si merge lin. în plus, puteți descărca toate aplicațiile preferate care pot rula pe Android.
KOM5 este un smartwatch autonom care poate efectua apeluri fără a fi nevoie de un telefon. acceptă WIFI, 4Conectivitate G LTE, GPS/GLONASS, precum și Bluetooth. Pe lângă aceasta! Acest telefon inteligent cu Android este dotat cu alte funcții utile, inclusiv un monitor al ritmului cardiac, pedometru, moduri multi-sport, vreme, Și multe altele. Acest gadget are un 1000 Capacitatea bateriei mAh cu 1-2 zile de utilizare normală și 4-6 Zile de timp de așteptare.
POATE ȘI ȚI PLACE:?
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente Android pentru bărbați 2023
- 12 Cele mai bune ceasuri inteligente chinezești 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente cu ?Cameră HD
Specificații complete pentru ceasul inteligent KOM5 4G:
| Dispozitiv | KOM 5 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 55.5*41.9*16.2mm |
| Greutate | 60g |
| Cartela SIM | Card nano-sim |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 1.96inch |
| Rezoluția ecranului | 320*386 pixeli |
| Sistem de operare | Android 8.1 OS |
| RAM | 4GB |
| ROM | 64GB |
| Camera foto | 5MP |
| CPU | Zhanrui 8541E quad core 1.4GHz |
| NFC | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Microfon | Da |
| Vorbitor | Da |
| Impermeabil | IP67 rezistent la apă |
| GPS+Bluetooth | Da |
| Conectivitate | 4G+WIFI |
| Curea | TPU |
| Capacitatea bateriei | 1000mAh |
| Utilizare normală | 1-2 zile |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 1.96-ecran mare inch, 5Cameră laterală MP, 4GB RAM + 64 GB ROM, WIFI+GPS+CARD SIM
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent KOM5 4G este disponibil momentan numai pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



