A couple of days after launching the Kieslect KR, Kieslect is back again and brought the Pro version called the Kieslect KR Pro. The wearable is a fitness tracker smartwatch that got a circular design with a 1.43-inch FHD AMOLED display and is equipped with several features including a heart rate monitor, Monitor de oxigen în sânge SPO2, 70 Mod sport, IP68 Impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design of Xiaomi Kieslect KR Pro Smartwatch:

Just like the Kieslect KR, This new KR Pro watch comes in a circular shape that looks stylish, la modă, și potrivit pentru bărbați și femei.?Measuring 45.7¡Á45.7¡Á12.1mm and weighing about 50.7g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The Kieslect KR Pro smartwatch body is made out of metal while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This Xiaomi Kieslect KR Pro smart watch has a 1.43inch FHD AMOLED touch screen that supports an always-on display and is created with a resolution of 466 x 466 pixeli. This wearable is also packed with various watch faces and is available only in Black-Orange-Blue color.
Features of the KR Pro Smart Calling Smart Watch:

Kieslect KR Pro is an IP68 waterproof smartwatch, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. This fitness tracker also helps you control your sleep, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus. The Xiaomi Kieslsct KR Pro is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Acest smartwatch poate urmări, de asemenea, până la 70 sports activities including Running, Ciclism, Sarit, Badminton, Tenis de masă, Tenis, Alpinism, Mers pe jos, Baschet, Fotbal, Baseball, Volei, Cricket, Rugby, Hochei, Spinning Bike, Sit-up-uri, Gimnastică, Boating, Jumping Jack¡Etc.. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitorizarea sănătății feminine, Antrenamentul respirației, Notificări, Ceas alarmă, Vreme, Obturator, Bluetooth, etc.. This fitness tracker has a 280mAh battery capacity with 2-5 zile de utilizare normală și 13 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2022
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2022
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Kieslect KR Pro Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | KR Pro |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 45.7¡Á45.7¡Á12.1mm |
| Greutate | 50.7g |
| Culori | Negru |
| Afişa | FHD AMOLED |
| Dimensiunea ecranului | 1.43 inch |
| Rezoluția ecranului | 466 * 466 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Blood pxygen monitor | Da |
| Monitor de somn | Da |
| Impermeabil | IP68 rezistent la apa |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 280mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | Gloryfit |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design destul de cool, AMOLED Screen with Always-on display, Apel Bluetooth, 70 moduri sportive, 3 Tipuri de monitorizare a sănătății, Built-in games
Contra: Nu există GPS încorporat
Pret si disponibilitate?
Xiaomi Kieslect KR Pro smartwatch is available right now only at Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






