KOM4 este unul dintre cele mai recente 2022 4Ceasuri inteligente G disponibile pe piață la un preț rezonabil. Este un telefon smartwatch Android care vine într-o formă circulară cu a 1.43 ecran IPS inch și este echipat cu mai multe caracteristici, inclusiv cipuri duale, 4GB RAM + 64 GB ROM, Cameră duală, WIFI, GPS, Moduri Multi Sport, și rulează Android 9.1 OS. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent KOM4 4G LTE:

După cum vedeți în fotografia de mai sus! Noul ceas inteligent KOM4 a primit o formă circulară care arată elegant, clasic, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsoară 50,7*50*16,7mm și cântărește 70g. În partea dreaptă a afișajului! veți găsi două butoane fizice pentru a porni/opri ceasul și între ele o cameră laterală, în timp ce pe cealaltă cameră de 5MP este încorporată în partea de sus. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul KOM4 smartWatch este realizat din plastic PC+ABS, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon, piele, și oțel. Referitor la ecranul de afișare! KOM 4 Ceasul Android are un ecran IPS rotund complet de 1,43 inchi creat cu 400*400 rezoluția pixelilor. Acest purtabil este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil numai în culorile negru și maro.
KOM 4 4Caracteristici G Smart Watch:

KOM4 este un smartwatch cu sistem dual echipat cu două procesoare independente, Poate fi folosit ca un comun?smartwatch autonom?cu un display la luminozitate maximă, suport pentru gesturi tactile și aplicații care pot fi descărcate din Magazinul Play, sau ca un simplu tracker de fitness cu luminozitate la minim, persoanele cu dizabilități tactile și informații de bază despre activitatea noastră fizică.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest KOM4 este un smartwatch autonom care poate efectua apeluri fără a fi nevoie de un telefon. acceptă conectivitate WIFI și 4G LTE, GPS/GLONASS, precum și Bluetooth. Acest dispozitiv de purtare poate urmări și mai multe moduri sportive, inclusiv alergarea în aer liber, plimbare în aer liber, alergare interioară, badminton, baschet, tenis de masă, ciclism, etc.. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor al ritmului cardiac, monitor de oxigen din sânge, Control de acces NFC, pedometru, vreme, plată offline, si multe altele. Acest ceas inteligent are și o capacitate a bateriei de 720 mAh cu 1-2 zile de utilizare normală și 3 Zile de timp de așteptare.
POATE ȘI ȚI PLACE:?
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente Android pentru bărbați 2023
- 12 Cele mai bune ceasuri inteligente chinezești 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente cu ?Cameră HD
Specificații complete KOM4 Smartwatch:
| Dispozitiv | COM4 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 50.7*50*16.7mm |
| Greutate | 70g |
| Cartela SIM | Card nano-sim |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.43inch |
| Rezoluția ecranului | 400*400 pixeli |
| Sistem de operare | Android 9.1 OS |
| RAM | 4GB |
| ROM | 64GB |
| Camera foto | 5Cameră duală MP |
| Termometru | NU |
| Control de acces NFC | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Microfon | Da |
| Vorbitor | Da |
| Impermeabil | IP67 Impermeabil |
| GPS+Bluetooth | Da |
| Conectivitate | 4G+WIFI |
| Curea | Silicon |
| Capacitatea bateriei | 1000 mAh |
| Timp de așteptare | 1-3 zile |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra Conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Sistem dublu, 4GB+64GB, moduri sportive multiple, WIFI, GPS, 5Cameră laterală MP, Android 9.1 OS
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent KOM4 LTE 4G este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress. Verificați prețul
S-ar putea să vă placă:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



