IDW19 este un alt nou 2023 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Este un ceas de fitness care are o formă pătrată, cu un ecran IPS mare de 1,8 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multi-sport, IP68 Impermeabil, și așa mai departe. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Designul IDW19 SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas IDW19 are un design pătrat care arată sportiv, elegant, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Măsurând 45*38*11.5mm și cântărind aproximativ 50g. Există un buton fizic în partea dreaptă a carcasei, Este responsabil pentru funcția pornirii/opririi. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent IDW19 este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest IDW 19 ceasul inteligent folosește un ecran tactil IPS de 1,8 inchi curbat cu sticlă 2.5D și este creat cu o rezoluție de 240 x 284 pixeli. Acest ceas inteligent este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, roz, aur, si culorile albastre.
Caracteristicile IDW 19 Ceas inteligent:

IDW19 este un smartwatch rezistent la apă IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta în timp ce te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Gadgetul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru care ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest ceas IDW19 poate urmări până la 100 activități sportive, inclusiv alergare în aer liber, alergare interioară, plimbare în aer liber, plimbare în interior, Ciclism în aer liber, Ciclism interior, drumeții, înot în piscină, înot deschis…etc.. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, monitorizarea sănătății feminine, Memento de apel și mesaj, Anti-pierdere, cronometrul, cronometru, Bluetooth 5.3 etc. Dispozitivul are o capacitate mare a bateriei de 300 mAh cu 7 zile de utilizare normală și 10 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 9 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete IDW19 Smartwatch:
| Dispozitiv | IDW 19 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 45*38*11.5mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Albastru, Roz, Aur |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.8 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 284 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | NU |
| Microfon | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 300 mAh |
| Utilizare normală | 7 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale conform specificațiilor:
Pro: Design elegant, 1.8-inch Ecran mare, Moduri multi-sport, Mai multe tipuri de monitorizare a sănătății, Fețe de ceas multiplu
Contra: Lipsește funcția de apelare Bluetooth
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent IDW19 este disponibil momentan numai pe TomTop. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024



