HK27 este unul dintre cele mai recente 2023 ceasuri inteligente care pot urmări activitățile sportive și pot gestiona starea de sănătate în timp real. Este un ceas de fitness care are o formă pătrată, cu un ecran AMOLED mare de 1,78 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, Control de acces NFC, IP68 rezistent la apa, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent HK27:

După cum vedeți în fotografia de mai sus, Acest nou ceas HK27 are o formă pătrată care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 45,4*37,5*11mm și cântărind aproximativ 50g. Există un buton fizic în partea dreaptă a panoului. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch-ului HK27 este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este din silicon și oțel. Referitor la ecranul de afișare! Acest HK 27 ceasul inteligent are un ecran tactil AMOLED mare de 1,78 inchi care acceptă un afișaj permanent și este creat cu o rezoluție de 368 x 448 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, argint, și culori de aur.
Caracteristicile HK 27 Ceas inteligent:

HK27 este un smartwatch rezistent la apă IP68, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest tracker de fitness vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să gestionăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch HK27 are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de tensiune arterială, Monitor de oxigen din sânge SPO2, moduri sportive multiple, Controlul accesului NFca, Memento -uri sedentare, Memento -uri de apel și mesaje, Bluetooth 5.1, Și multe altele. Acest ceas inteligent are o capacitate a bateriei de 260 mAh cu 2-7 zile de utilizare normală și 25 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă și următoarele:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent HK27:
| Dispozitiv | HK27 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 45.4*37.5*11mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Argint, Aur |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.78 inch |
| Rezoluția ecranului | 368x 448 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 rezistent la apa |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 260mAh |
| Utilizare normală | 2-7 zile |
| Numele aplicației | CO-FIT |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, Ecran mare AMOLED, Apelare Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, 1Moduri Multi Sport, Preț ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Preț și disponibilitate?
Ceasul inteligent HK27 este disponibil momentan doar pe Aliexpress la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



