Snolen ZL77 is one of the latest 2023 Smartur som kan spåra sportaktiviteter och hantera hälsostatus i realtid. It is a fitness tracker watch that comes in a square shape with a 2.01-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodsyremätare, +123 sportläge, IP67 vattentät, och stöder Bluetooth -samtal. Så låt oss dyka in i alla detaljer!
Design of ZL77 Smartwatch:

Som du ser på bilden ovan, This new ZL77 got a square design that looks stylish, modern, och passar män och kvinnor.?Measuring 48¡Á38¡Á11mm and weighing about 52g. Det finns en fysisk knapp på höger sida av fallet. Det är ansvarigt för funktionen att slå tillbaka tillbaka. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
The ZL77 smartwatch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående bildskärmen! This ZL77 Smart Watch has a 2.01-inch IPS touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 240 x 296 pixlar. Detta smartur är också packat med mer än 100 Titta på ansikten och finns i svart, silver, blå, och guldfärger.
Features of the ZL77 Smart Watch:

Snolen ZL77 is an IP67 waterproof smartwatch, Du kan bära den när du tvättar händerna eller på regniga dagar. Enheten har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Denna modell hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer och gör att vi kan kontrollera och uppskatta kalorierna som bränns under hela dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan. The ZL77 smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligare funktioner är en blodsyror av blod, Blodtrycksmätare, +123 sportlägen, Andningsträning, Stillasittande påminnelse, Meddelanden, en väckarklocka, Väder, fönsterluckor, Bluetooth, etc. Denna enhet har en 230mAh batterikapacitet med 3-7 dagar med normal användning och 14 Days of Standby Time.
Du kanske också gillar:
- 12 BÄSTA STANDALONE SMARTWATCHAR MED SIM-KORT OCH WIFI 2023
- 10 Bästa smartur med HD -kamera 2023
- 7 Bästa Android -smartur för män just nu
ZL77 Smartwatch Full Specs:
| Anordning | ZL 77 |
|---|---|
| Form | Fyrkant |
| Dimensionera | 48¡Á48¡Á11mm |
| Vikt | 52g |
| Färger | Svart, Silver, Orange, Blå |
| Visa | Ips |
| Skärmstorlek | 2.01 Tum |
| Skärmupplösning | 240 * 296 pixlar |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| Husläkare | INGA |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Blodtrycksmätare | Ja |
| Vattentät | IP67 Vattentät |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 230mAh |
| Normal användning | 3-7 dagar |
| Appens namn | DUM |
| Rem | Silikon |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
För- och nackdelar med enligt specifikationer?
Proffs: Elegant design, Bluetooth-samtal, +123 sportlägen, Flera typer av hälsoövervakning, +100 Titta på ansikten
Nackdelar: Inte lämplig för simning
Pris och tillgänglighet?
The ZL77 smartwatch is currently available only on Aliexpress. Kontrollera pris
Du kanske också gillar att checka ut: De nya och senaste smartklockorna 2023



