Muutama kuukausi Aolon Tetra R2:n lanseerauksen jälkeen, Aolon on palannut jälleen ja toi meille uuden älykellon nimeltä Aolon Tetra S2. Puettava on urheilullinen älykello, joka tulee neliön muotoiseksi 1,96 tuuman suurella IPS-näytöllä ja on varustettu useilla ominaisuuksilla, kuten sykemittarilla, SPO2 Veren happimittari, Moniurheilutilat, 3ATM vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Aolon Tetra S2 Smart Watchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi Aolon Tetra S2 -kello sai neliön muotoisen muotoilun, joka näyttää tyylikkäältä, karu, ja sopii miehille ja naisille.?Mitat 50,6 * 43,6 * 12,2 mm ja paino noin 65 g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta, Se vastaa päälle/pois päältä -toiminnosta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Aolon Tetra S2 -älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tässä Aolon S2 -älykellossa on 1,96 tuuman suuri IPS-kosketusnäyttö, kaareva 2,5D-lasi, ja se on luotu resoluutiolla 240 x 282 pikseliä. Tämä laite on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, ja khaki
Tetra S2 Smart Watchin ominaisuudet:

Aolon Tetra S2 on 3 ATM:n vedenpitävä älykello, Tämä tarkoittaa, että voit käyttää sitä käsien pesun aikana tai sadepäivinä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä laite auttaa myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, jonka avulla voimme hallita ja arvioida päivän aikana poltettuja kaloreita.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä Aolon Tetra S2 -kellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Moniurheilutilat, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestit muistutukset, Anti-kadonnut, ajastin, sekuntikello, Bluetooth 5.2 jne. Kannettavan akun kapasiteetti on 420 mAh 7-10 Normaalin käytön päivät ja 35 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 9 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Aolon Tetra S2 -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | Tetra S2 kello |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 50.6*43.6*12.2mm |
| Paino | 65g |
| Värit | Musta, Khaki |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.96Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 282 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | 3Pankkiautomaatti |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 420 mAh |
| Normaali käyttö | 7-10 päivä |
| Sovellusnimi | GloryFit |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyödyt ja haitat teknisten tietojen mukaan:
Plussat: Vankka muotoilu, Bluetooth-puhelut, +100 urheilutilat, Monenlaista terveydentilan seurantaa, 10 Päivää Akunkesto
Miinukset: Sisäänrakennettua GPS:ää ei ole
Hinta ja saatavuus?
Aolon Tetra S2 -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024






