Noen måneder etter lanseringen av Aolon Tetra R2, Aolon er tilbake igjen og ga oss en ny smartklokke kalt Aolon Tetra S2. Den bærbare er en sporty smartklokke som kommer firkantet med en 1,96-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, 3ATM vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av Aolon Tetra S2 Smart Watch:

Som du ser på bildet over, Denne nye Aolon Tetra S2-klokken har en firkantet design som ser stilig ut, robust, og passer menn og kvinner.?Måler 50,6*43,6*12,2mm og veier omtrent 65g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken, Den er ansvarlig for funksjonen til å slå på/av. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Aolon Tetra S2 smartklokkekroppen er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne Aolon S2 smartklokken har en 1,96-tommers stor IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 240 x 282 piksler. Denne enheten er også fullpakket med en rekke klokke ansikter og er tilgjengelig i svart, og Khaki
Funksjoner til Tetra S2 Smart Watch:

Aolon Tetra S2 er en 3ATM vanntett smartklokke, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller som lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne Aolon Tetra S2 klokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via smartklokken. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multisportmoduser, Stillesittende påminnelser, Ringe- og meldingspåminnelser, Anti-tapt, tidtaker, stoppeklokke, Bluetooth 5.2 ¡osv. Den bærbare har en 420mAh batterikapasitet med 7-10 dager med normal bruk og 35 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Aolon Tetra S2 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Tetra S2 klokke |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 50.6*43.6*12.2mm |
| Vekt | 65g |
| Farger | Svart, Kaki |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.96tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 282 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | 3minibank |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 420 mAh |
| Normal bruk | 7-10 dager |
| Appnavn | GloryFit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner:
Fordeler: Robust design, Bluetooth-anrop, +100 sportsmoduser, Flere typer helseovervåking, 10 Dagers batterilevetid
Ulemper: Det er ingen innebygd GPS
Pris og tilgjengelighet?
Aolon Tetra S2 smartklokke er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024






