La câteva luni după lansarea lui Aolon Tetra R2, Aolon s-a întors din nou și ne-a adus un nou smartwatch numit Aolon Tetra S2. Portabilul este un smartwatch sportiv, care vine cu un ecran IPS mare de 1,96 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multi-sport, 3ATM rezistent la apă, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent Aolon Tetra S2:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas Aolon Tetra S2 are un design pătrat care arată elegant, robust, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Măsurând 50,6*43,6*12,2mm și cântărind aproximativ 65g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei, Este responsabil pentru funcția pornirii/opririi. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent Aolon Tetra S2 este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent Aolon S2 are un ecran tactil IPS mare de 1,96 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 240 x 282 pixeli. Acest dispozitiv este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, și kaki
Caracteristicile ceasului inteligent Tetra S2:

Aolon Tetra S2 este un smartwatch rezistent la apă la 3ATM, ceea ce înseamnă că îl poți purta în timp ce te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest dispozitiv vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru care ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest ceas Aolon Tetra S2 are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin ceasul inteligent. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, Moduri multi-sport, Memento -uri sedentare, Mementouri pentru apeluri și mesaje, Anti-pierdere, cronometrul, cronometru, Bluetooth 5.2¡etc. Portabilul are o capacitate a bateriei de 420 mAh cu 7-10 zile de utilizare normală și 35 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 9 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent Aolon Tetra S2:
| Dispozitiv | Ceas Tetra S2 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 50.6*43.6*12.2mm |
| Greutate | 65g |
| Culori | Negru, Kaki |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.96inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 282 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | 3ATM |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 420 mAh |
| Utilizare normală | 7-10 zile |
| Numele aplicației | Gloryfit |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale conform specificațiilor:
Pro: Design accidentat, Apel Bluetooth, +100 moduri sportive, Mai multe tipuri de monitorizare a sănătății, 10 Zile de viață a bateriei
Contra: Nu există GPS încorporat
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent Aolon Tetra S2 este disponibil momentan numai pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






