GS8 Mini on toinen uusi 2022 Apple Watch -sarja 8 Klooni, joka tukee Bluetooth-puheluita edulliseen hintaan. Se on urheilullinen älykello, joka on neliön muotoinen, 1,77 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 veren happimittari, Verenpainemittari, MultSport -tilat, IP67 vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
GS8 Mini SmartWatchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tässä uudessa GS8 Mini Watchissa on neliön muotoinen muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja samanlainen kuin Apple Watch Series 8. Mitat 41*38*11,7mm ja paino noin 50g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
GS8 Mini -älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina ja metallina. Näyttöruudun suhteen! Tämä GS 8 Mini-älykello käyttää 1,77 tuuman suurta IPS-kosketusnäyttöä, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja luotu resoluutiolla 320*385 pikseliä. Tämä Apple Watch -sarja 8 kloone on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, vaaleanpunainen, sininen, ja hopeavärit.
GS:n ominaisuudet 8 Mini Smart Watch:

GS8 Mini on IP67 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä vempain auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä GS8 Mini -älykello on varustettu kaiuttimella ja mikrofonilla, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat Veren happimittari Verenpainemittari, Istuva muistutus, Moniurheilutilat, Askelmittari, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tämä älykello on varustettu a 260 MAH -akku kapasiteetti 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
GS8 Mini -älykellon täydelliset tekniset tiedot:
| Laite | GS 8 Mini |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 41*38*11.7mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Hopea, Vaaleanpunainen, Sininen |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.77 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 320*385 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 260 mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi | Wearfit Pro |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Edut ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 1.77-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Multi-Sport-tilat, Halpa hinta
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
GS8 Mini -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressistä eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta 1
Tarkista hinta 2
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






