GS8 Mini este un alt nou 2022 Seria Apple Watch 8 clonă care acceptă apeluri Bluetooth la un preț bugetar. Este un smartwatch sportiv, care vine într-o formă pătrată, cu un ecran IPS mare de 1,77 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, Monitor de tensiune arterială, Moduri multisport, IP67 impermeabil, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul GS8 Mini SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou ceas GS8 Mini are un design pătrat care arată elegant, la modă, și similar cu seria Apple Watch 8. Măsurând 41*38*11.7mm și cântărind aproximativ 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch-ului GS8 Mini este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon și metal. Referitor la ecranul de afișare! Acest GS 8 Mini ceasul inteligent folosește un ecran tactil IPS mare de 1,77 inchi curbat cu sticlă 2,5D și creat cu o rezoluție de 320*385 pixeli. Această serie Apple Watch 8 Clona este, de asemenea, ambalată cu o varietate de fețe de ceas și este disponibilă în negru, roz, albastru, și culori de argint.
Caracteristicile GS 8 Mini ceas inteligent:

GS8 Mini este un smartwatch rezistent la apă IP67, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest gadget vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch GS8 Mini este echipat cu un difuzor și un microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristici suplimentare sunt monitorul tensiunii arteriale din sânge, Memento sedentar, Moduri multi-sport, Pedometru, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest ceas inteligent este echipat cu un 260 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
GS8 Mini Smartwatch Specificații complete:
| Dispozitiv | GS 8 Mini |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 41*38*11.7mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Argint, Roz, Albastru |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.77 inch |
| Rezoluția ecranului | 320*385 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 260 mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | WearFit Pro |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra Conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 1.77-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, Preț ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent GS8 Mini este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






