GS8 Mini er en annen ny 2022 Apple Watch -serien 8 klon som støtter Bluetooth-anrop til en budsjettpris. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 1,77-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner inkludert en pulsklokke, SPO2 blodoksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multisport -modus, IP67 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av GS8 Mini SmartWatch:

Som du ser på bildet over, denne nye GS8 Mini Watch har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og ligner på Apple Watch-serien 8. Måler 41*38*11,7 mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
GS8 Mini-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon og metall. Angående skjermbildet! Denne GS 8 Mini smartklokke bruker en 1,77-tommers stor IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og laget med en oppløsning på 320*385 piksler. Denne Apple Watch-serien 8 clone er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, rosa, blå, og sølvfarger.
Funksjoner av GS 8 Mini smartklokke:

GS8 Mini er en IP67 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne dingsen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne GS8 Mini smartklokken er utstyrt med en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er Blod oksygenmåler Blodtrykksmåler, Stillesittende påminnelse, Multisportmoduser, Skritteller, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne smartklokken er utstyrt med en 260 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
GS8 Mini Smartwatch Fulle spesifikasjoner:
| Enhet | GS 8 Mini |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 41*38*11.7mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv, Rosa, Blå |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.77 tomme |
| Skjermoppløsning | 320*385 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 260 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | WearFit Pro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, 1.77-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi-Sport-moduser, Billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
GS8 Mini smartklokke er tilgjengelig akkurat nå kun på Aliexpress til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






