Lemfo LT07 on toinen uusi 2022 älykello, joka voi seurata urheilutoimintaa ja hallita terveydentilaa erittäin halvalla. Se on Apple Watch -sarja 7 klooni, joka sai neliön muotoisen muotoilun 2,0 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, veren happimittari, moniurheilutilat, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Lemfo LT07 SmartWatchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi LT07-kello on neliön muotoinen ja näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja hyvin samanlainen kuin Applen kellosarja 7. Mitat 44*38.3*13.5mm ja paino noin 50g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
LT07-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonisena. Näyttöruudun suhteen! Tässä Lemfo LT07 älykellossa on 2,0 tuuman suuri IPS-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja se on luotu resoluutiolla 395*460 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kasvoja ja se on saatavana mustana, vaaleanpunainen, sininen, ja valkoiset värit.
LT:n ominaisuudet 07 Älykäs kello:

LT07 on IP67 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Kuntomittarissa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä älykello auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, ja sen avulla voimme hallita ja arvioida päivän aikana poltettuja kaloreita.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä LT07-älykello on varustettu kaiuttimella ja mikrofonilla, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren hapen seuranta verenpainemittari, Istuva muistutus, MultSports -tilat, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tämä gadget on varustettu a 240 MAH -akku kapasiteetti 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
LT07-älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | LT07 |
|---|---|
| Muoto | Suorakulmainen |
| Ulottuvuus | 44*38.3*13.5mm |
| Paino | 36g |
| Värit | Musta, Valkoinen, Vaaleanpunainen |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 2.0 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 395*460 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 200 mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi | HryFine |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Aika siisti muotoilu, Suuri näyttö,? Bluetooth-puhelut, 4 Terveyden seurannan tyypit, Multi-Sport-tilat, Vert halpa hinta
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
Lemfo LT07 älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressistä. Tarkista hinta
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



