Lemfo LT07 este un alt nou 2022 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate la un preț foarte ieftin. Este o serie Apple Watch 7 clonă care a primit un design pătrat cu un ecran IPS mare de 2,0 inci și este echipată cu mai multe caracteristici, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac, monitor de oxigen din sânge, moduri multi-sport, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul Lemfo LT07 SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou ceas LT07 vine într-o formă pătrată care arată elegant, la modă, și foarte asemănătoare cu seria Apple Watch 7. Măsoară 44*38,3*13,5mm și cântărește aproximativ 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch-ului LT07 este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent Lemfo LT07 are un ecran tactil IPS mare de 2,0 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 395*460 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, plin cu diferite fețe și este disponibil în negru, roz, albastru, și culori albe.
Caracteristicile LT 07 Ceas inteligent:

LT07 este un smartwatch rezistent la apă IP67, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Trackerul de fitness are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest smartwatch vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să gestionăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch LT07 este echipat cu un difuzor și microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge Monitor de tensiune arterială, Memento sedentar, Moduri multisports, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest gadget este echipat cu un 240 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
LT07 Smartwatch Specificații complete:
| Dispozitiv | LT07 |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiular |
| Dimensiune | 44*38.3*13.5mm |
| Greutate | 36g |
| Culori | Negru, Alb, Roz |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.0 inch |
| Rezoluția ecranului | 395*460 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 200 mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | HryFine |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design destul de cool, Ecran mare,? Apel Bluetooth, 4 Tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, Vert Pret Ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent Lemfo LT07 este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



