KOSPET NOTE is another new 4G smartwatch from Kospet in 2020. It is an Android smartwatch that comes with Ticwris MAX S design and equipped with 3GB RAM, 32 GB ROM, kaksoiskamera, ja käytössä Android 7.1. Itse asiassa, This smartwatch is exactly the same as Max S because Kospet and Ticwris is one manufacturer.
Design of Kospet Note?

Just Like Ticwris MAX S! This NOTE smartwatch also comes in a square shape that looks large and big. Measuring 65*45.5*16mm and weighing 120g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnan käynnistämisestä tai takaisinajosta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen kokoonpanon ¨C nämä ovat magneettiset koskettimet latausta varten ja sykesensori.
Kospet Note equipped with an 8MP side camera and 2MP front camera, mikä tekee valokuvatehosteesta selkeän ja herkän. you can use NOTE watch to make video calls with relatives and friends or take photos; tallentaa videoita,¡ jne. Näyttöruudun suhteen! This Android watch has a 2.41 inch large TFT screen and created with 640*480 resoluutio.
Features of NOTE 4G Smartwatch?

Like Ticwris Max S! Kospet NOTE also powered by an MTK6739 processor and running Android 7.1. It has 3GB of RAM, 32Gt sisäistä muistia, and supports Sim card, WIFI, GPS/GLONASS/A-GPS sekä Bluetooth.
Kospet NOTE is an IP67 waterproof certification! so you can wear it on rainy days or when you washing your hand. The wearable supports The?face unlock function, it is one of the most important features in this watch.
This standalone smartwatch is also equipped with health and fitness tracker features. Siinä on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan. Älykellossa on a 2000 mah akun kapasiteetti 7 päivää valmiusaikaa ja 2 päivän normaalissa käytössä.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2021
- 9 Paras älykello HD -kameralla 2021
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Kospet Note smartwatch Full Specs?
| Laite | NOTE |
|---|---|
| Muoto | Suorakulmainen |
| Ulottuvuus | 65*45.5*16mm |
| Paino | 120g |
| Sim-kortti | Nano-sim-kortti |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 2.4tuumaa |
| Näytön resoluutio | 640*480 |
| Käyttöjärjestelmä | Androidi 7.1.1 |
| RAM | 3GB |
| ROM | 32GB |
| Kamera | 8MP- 2MP |
| Prosessori | MTK6739 |
| NFC | EI |
| Face ID Unlock | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Useita urheilumuotoja | Kyllä (9 urheilutila) |
| Univalvonta | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Kyllä |
| Yhteydet | 4G+WIFI |
| Hihna | Silikoni |
| Akku kapasiteetti | 2000 mAh |
| Valmiusaika | 7 päivä |
| Hinta | $$ |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Suuri näyttö, Face Unlock, Kaksoiskamera, 4G LTE, valtava akku, Long standby time, 3GB RAM-muistia, 32GB ROM
Miinukset: Ei sovellu uimiseen, MTK6739 prosessori?
Hinta ja saatavuus?
Kospet NOTE 4G smartwatch is available right now only on Aliexpress. Tarkista hinta
Saatat myös pitää:?The New and Latest Kospet Smartwatches 2023






