Lemfo LT07 er en annen ny 2022 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus til en veldig billig pris. Det er en Apple Watch-serie 7 klon som fikk en firkantet design med en 2,0-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner inkludert en pulsmåler, blod oksygen monitor, multisportmoduser, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av Lemfo LT07 SmartWatch:

Som du ser på bildet over, denne nye LT07 klokken kommer i en firkantet form som ser stilig ut, moteriktig, og veldig lik Apple Watch-serien 7. Måler 44*38,3*13,5 mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
LT07-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne Lemfo LT07 smartklokken har en 2,0-tommers stor IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 395*460 piksler. Denne wearable er også fullpakket med forskjellige ansikter og er tilgjengelig i svart, rosa, blå, og hvite farger.
Funksjoner av LT 07 Smartklokke:

LT07 er en IP67 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Fitnesstrackeren har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne smartklokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller og lar oss administrere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne LT07 smartklokken er utstyrt med en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor Blodtrykksmåler, Stillesittende påminnelse, Multisport-moduser, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne dingsen er utstyrt med en 240 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
LT07 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | LT07 |
|---|---|
| Form | Rektangulær |
| Dimensjon | 44*38.3*13.5mm |
| Vekt | 36g |
| Farger | Svart, Hvit, Rosa |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.0 tomme |
| Skjermoppløsning | 395*460 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 200 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | HryFine |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Ganske kul design, Stor skjerm,? Bluetooth-anrop, 4 Slags helseovervåking, Multi-Sport-moduser, Vert Billig Pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Lemfo LT07 smartklokke er tilgjengelig akkurat nå kun på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



