A few days after launching the OnePlus Watch 2, OnePlus may consider throwing the OnePlus Watch 3 i 2025. The wearable is an Android watch that may come circular with a 1.43-inch AMOLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 blodsyremätare, Multi-sportlägen, Husläkare, Nfc, EKG, Snapdragon W5+ Gen 2, och kan köra Android WearOS 4.5. Så låt oss dyka in i alla detaljer!
OnePlus Watch 3 SmartWatch fullständiga specifikationer:
Än så länge! there are no rumors or information about the looks or technical features of the OnePlus Watch 3. Dock, Vi kommer att sätta våra fulla förväntningar baserade på de tidigare modellerna.
| Anordning | OnePlus watch3 |
|---|---|
| Form | Cirkulär |
| Dimensionera | 47*47*12mm |
| Vikt | 50g |
| Färger | Svart, Silver, Guld, Blå |
| Visa | Amolerad |
| Skärmstorlek | 1.43 Tum |
| Skärmupplösning | 466 x 466 pixlar |
| Operativsystem | WearOS 4.5 |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| Cpu | Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 2 |
| Nfc | Ja |
| till exempel | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Husläkare | Ja |
| Vattentät | 5Bankomat |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Batteritid | 3-5 Dagar |
| RAM+ROM | 3GB+32GB |
| Rem | Läder, Silikon |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
Pris och släppdatum?
I själva verket! there is no information about the price and the release date of the OnePlus watch 3. but we expect that OnePlus will launch the Watch3 in March 2025 till en prisklass mellan $300 till $350.
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2024






