Samsung on juuri julkistanut Galaxy Watchin 5 Pro Samsung Galaxy Watchin rinnalla 5. Puettavat laitteet on kuntoseuranta-älykello, joka on muotoiltu pyöreällä 1,4 tuuman Super AMOLED -näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari., Verenpainemittari, SPO2, EKG, eSIM, GPS, 50 metrin vesitiivis, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Samsung Galaxy Watchin suunnittelu 5 Pro SmartWatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet! Tämä Galaxy Watch 5 Pro-kello on pyöreän muotoinen, joka näyttää lujalta, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille.?Mittaus 45.4 x 45.4 x 10,5 mm ja paino noin 46,5 g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Samsung Galaxy Watch 5 Pro-kellon runko on valmistettu titaanista, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä Samsung Galaxy Watch 5 Pro käyttää 1,4 tuuman Super AMOLED -kosketusnäyttöä, joka on peitetty safiirilasilla ja on luotu resoluutiolla 450*450 pikseliä. Tämä Galaxy-kello on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana mustana ja harmaana.
Galaxy Watch5 Pro Smart Watchin ominaisuudet:

Samsung Galaxy Watch 5 Pro on IP68 vedenpitävä älykello, joka tarjoaa suojan jopa syvyyteen 50 metri. Sitä voidaan käyttää huolettomana päivittäiseen käyttöön tai uintia varten. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kuntoseurantalaite auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä Galaxy Watch 5 Pro sisäänrakennetun GPS-sensorin avulla voit seurata ulkoilua tarkemmin. Voit seurata kuljettua matkaa, käyttämäsi reitit, ja sijaintisi. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 Blood -happimonitori, Verenpainemittari, Lämpömittari, Moniurheilutilat, EKG, Hengitysharjoittelu, NFC, Soita tai viestien muistutus, Sovellusilmoitus, Bluetooth, ja enemmän. Älykellossa on myös suuri 590 mAh akku, joka kestää 2-3 Päivät, joilla on normaali käyttö ja 7 Päivät peruskellotilassa.
ESITTELYT POSTAUKSET:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2022
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2022
- 6 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Samsung Galaxy Watch 5 Pro Smartwatch Täydelliset tiedot:
| Laite | Galaxy Watch5 Pro |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 45.4 x 45.4 x 10,5 mm |
| Paino | 46.5g |
| Värit | Musta, Harmaa |
| Näyttö | Super AMOLED |
| Näytönkoko | 1.4 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 450x 450 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Kyllä |
| NFC | Kyllä |
| eSIM | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| EKG | Kyllä |
| SPO2 veren happimittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 590 mAh |
| Normaali käyttö | 2-3 päivä |
| Soveltaa | Galaxy Wearable |
| Hihna | Silikoni, Teräs |
| Hinta | $$ Alla olevat hinnat |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Vankka muotoilu, Titaaninen kotelo, Super AMOLED näyttö, eSIM, WIFI, 5 Terveyden seurannan tyypit, Multi-Sport-tilat, NFC, EKG
Miinukset: Huono akku
Hinta ja saatavuus?
Samsung Galaxy Watch 5 Pro on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2022






