Samsung tocmai a lansat Galaxy Watch 5 Pro alături de Samsung Galaxy Watch 5. Portable este un smartwatch fitness tracker care are un design circular cu un ecran Super AMOLED de 1,4 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de tensiune arterială, SPO2, ECG, de ex, GPS, 50 metri rezistent la apa, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul Samsung Galaxy Watch 5 Pro SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus! Acest ceas Galaxy 5 Ceasul Pro are o formă circulară care pare robustă, elegant, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Măsurare 45.4 x 45.4 x 10,5 mm și cântărește aproximativ 46,5 g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Ceasul Samsung Galaxy 5 Corpul ceasului Pro este realizat din titan, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas Samsung Galaxy 5 Pro folosește un ecran tactil Super AMOLED de 1,4 inchi acoperit cu sticlă safir și este creat cu o rezoluție de 450*450 pixeli. Acest ceas Galaxy este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în culorile negru și gri.
Caracteristicile ceasului inteligent Galaxy Watch5 Pro:

Ceas Samsung Galaxy 5 Pro este un smartwatch impermeabil IP68 care oferă protecție până la o adâncime de 50 metri. Poate fi purtat fără griji pentru utilizare zilnică sau când înoți. Gadgetul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest tracker de fitness vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest ceas Galaxy 5 Senzorul GPS încorporat vă permite să urmăriți mai precis activitățile în aer liber. Puteți urmări distanța parcursă, rutele pe care le iei, și locația ta. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor pentru oxigenul din sânge SPO2, Monitor de tensiune arterială, Termometru, Moduri multi-sport, ECG, Antrenamentul respirației, NFC, Apel sau memento pentru mesaje, Notificarea aplicației, Bluetooth, și mai mult. Ceasul inteligent este echipat și cu o baterie mare de 590 mAh care poate dura 2-3 zile cu o utilizare normală și 7 Zile cu modul de ceas de bază.
POSTĂRILE PROPRIETATE:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2022
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2022
- 6 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Ceas Samsung Galaxy 5 Pro Smartwatch Specificații complete:
| Dispozitiv | Galaxy Watch5 Pro |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 45.4 x 45.4 x 10,5 mm |
| Greutate | 46.5g |
| Culori | Negru, Gri |
| Afişa | Super AMOLED |
| Dimensiunea ecranului | 1.4 inch |
| Rezoluția ecranului | 450x 450 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Da |
| NFC | Da |
| de ex | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| ECG | Da |
| Monitor de oxigen în sânge SPO2 | Da |
| Impermeabil | IP68 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 590 mAh |
| Utilizare normală | 2-3 zile |
| Aplicație | Galaxy purtabil |
| Curea | Silicon, Oţel |
| Preţ | $$ Preturile de mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design accidentat, Carcasa din titan, Ecran Super AMOLED, de ex, WIFI, 5 Tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, NFC, ECG
Contra: Baterie slabă
Pret si disponibilitate?
Ceas Samsung Galaxy 5 Pro este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2022






