Samsung har nettopp lansert Galaxy Watch 5 Pro ved siden av Samsung Galaxy Watch 5. The wearables er en fitness tracker smartklokke som har en sirkulær design med en 1,4-tommers Super AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, Blodtrykksmåler, SPO2, EKG, f.eks, GPS, 50 meter vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av Samsung Galaxy Watch 5 Pro SmartWatch:

Som du ser på bildet over! Denne Galaxy Watch 5 Pro-klokke kommer i en sirkulær form som ser robust ut, stilig, og passer menn og kvinner.?Måling 45.4 x 45.4 x 10,5 mm og veier ca. 46,5 g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Samsung Galaxy Watch 5 Pro-klokkehuset er laget av titan mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne Samsung Galaxy Watch 5 Pro bruker en 1,4-tommers Super AMOLED-berøringsskjerm dekket med safirglass og er laget med en oppløsning på 450*450 piksler. Denne Galaxy-klokken er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svarte og grå farger.
Funksjoner på Galaxy Watch5 Pro Smart Watch:

Samsung Galaxy Watch 5 Pro er en IP68 vanntett smartklokke som tilbyr beskyttelse opp til en dybde på 50 meter. Den kan brukes bekymringsfri til daglig bruk eller når du svømmer. Innretningen har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne treningsmåleren hjelper deg også med å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne Galaxy Watch 5 Pro innebygd GPS-sensor lar deg spore utendørsaktiviteter mer nøyaktig. Du kan spore tilbakelagt distanse, rutene du tar, og posisjonen din. Ytterligere funksjoner er en SPO2 blodoksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Termometer, Multisportmoduser, EKG, Pustetrening, NFC, Ring eller send melding, Appvarsling, Bluetooth, Og mer. Smartklokken er også utstyrt med et 590mAh stort batteri som kan vare 2-3 dager med normal bruk og 7 dager med grunnleggende klokkemodus.
UTVALGTE INNLEGG:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2022
- 6 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Samsung Galaxy Watch 5 Pro Smartwatch Fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Galaxy Watch5 Pro |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 45.4 x 45.4 x 10,5 mm |
| Vekt | 46.5g |
| Farger | Svart, Grå |
| Utstilling | Super AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.4 tomme |
| Skjermoppløsning | 450x 450 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Ja |
| NFC | Ja |
| f.eks | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| EKG | Ja |
| SPO2 blodoksygenmonitor | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 590 mAh |
| Normal bruk | 2-3 dager |
| App | Galaxy Wearable |
| Stropp | Silikon, Stål |
| Pris | $$ Prisene nedenfor |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Robust design, Titanium etui, Super AMOLED-skjerm, f.eks, Wifi, 5 Slags helseovervåking, Multi-Sport-moduser, NFC, EKG
Ulemper: Dårlig batteri
Pris og tilgjengelighet?
Samsung Galaxy Watch 5 Pro er akkurat nå bare tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2022






