WS18 Max Ultra är en av de senaste 2023 Apple Watch Ultra-kloner som stöder Bluetooth-samtal och NFC-åtkomstkontroll till ett budgetpris. Det är en sportig smartklocka som kommer i fyrkantig form med en 2,03-tums stor IPS-skärm och är utrustad med flera funktioner inklusive en pulsmätare, SPO2 blodsyremätare, Kompass, 100 sportlägen, IP68 vattentät, och så vidare. Så låt oss dyka in i alla detaljer!
Design av Lemfo WS18 Max Ultra SmartWatch:

Som du ser på bilden ovan, denna nya WS18 Max Ultra-klocka har en fyrkantig design som ser stilig ut, modern, och passar män och kvinnor. Mäter 49*44*12mm och väger ca 55g. Det finns två fysiska knappar på höger sida av fodralet. Det är ansvarigt för funktionen att slå tillbaka tillbaka. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
Lemfo WS18 Max Ultra smartwatch-kroppen är gjord av zinklegering medan remmen finns i silikon och nylon. Angående bildskärmen! Denna WS 18 Max smartwatch har en 2,03-tums stor IPS-pekskärm täckt med 2,5D-glas och skapad med en upplösning på 320*390 pixlar. Denna bärbara är också packad med en mängd vaktytor och finns i svart, orange, och silverfärger.
Funktioner hos WS 18 Max Ultra Smart Watch:

WS18 Max Ultra är en IP68 vattentät smartklocka, vilket innebär att du kan bära den när du tvättar händerna eller på regniga dagar. Enheten har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Denna gadget hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer och gör att vi kan kontrollera och uppskatta kalorierna som bränns under hela dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan, This WS18 Ultra Max smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligare funktioner är en blodsyror av blod, Blodtrycksmätare, Kompass, Nfc, Stillasittande påminnelse, 100 sportlägen, Alipay offline betalning, Väder, Hitta telefon, Bluetooth, och så vidare. This Apple Watch Ultra Copy has a 320 mah batterikapacitet med 2-5 dagar med normal användning och 7 Days of Standby Time.
Du kanske också gillar:
- 12 BÄSTA STANDALONE SMARTWATCHAR MED SIM-KORT OCH WIFI 2023
- 10 Bästa smartur med HD -kamera 2023
- 10 Bästa Android -smartur för män just nu
WS18 Max Ultra Smartwatch Full Specs:
| Anordning | WS18 Ultra Max |
|---|---|
| Form | Fyrkant |
| Dimensionera | 49*44*12mm |
| Vikt | 55g |
| Färger | Svart, Orange, Blå, Silver |
| Visa | Ips |
| Skärmstorlek | 2.03 Tum |
| Skärmupplösning | 320*390 |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| Husläkare | INGA |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Blodtrycksmätare | Ja |
| Vattentät | IP68 Vattentät |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 320 mAh |
| Normal användning | 2-5 dagar |
| Appens namn | RDfit |
| Rem | Silikon |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
För- och nackdelar enligt specifikationer?
Proffs: Elegant design, 2.03-tum Stor skärm, Bluetooth-samtal, Flera typer av hälsoövervakning, Multisportlägen, Kompass, Billigt pris
Nackdelar: Inte lämplig för simning
Pris och tillgänglighet?
The WS18 Max Ultra smartwatch is available right now only on Aliexpress. Kontrollera pris
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2023






