X8 Ultra Max er en av de siste 2023 smartklokker som støtter Bluetooth-anrop og NFC-tilgangskontroll til en billig penge. Det er en Apple Watch Ultra-klon som kommer i firkantet design med en 2,2-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Kompass, Multisport -modus, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av X8 Ultra Max Smart Watch:

Som du ser på bildet over, denne nye X8 Ultra Max smartklokken kommer i en firkantet form som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 49*43,5*12mm og veier ca 50g. Det er tre fysiske knapper på høyre side av dekselet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
X8 Ultra Max smartklokkekroppen er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne X8Ultra Max smartklokken bruker en 2,2-tommers stor IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 240*296 piksler. Denne smartklokken er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svarte og oransje farger.
Les også:?5 Beste Apple Watch Ultra Clones
Funksjoner på X8Ultra Max Smart Watch:

X8 Ultra er en IP67 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne Apple Watch Ultra-klonen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne X8 Ultra Max smartklokken er utstyrt med en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Kompass, Blodtrykksmåler, NFC tilgangskontroll, Stillesittende påminnelse, Multisport-moduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne smartklokken har en 270 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN SÅ LANGT
X8 Ultra Max Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | X8Ultra Max |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*43.5*12mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Oransje, Svart |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.2 tomme |
| Skjermoppløsning | 240*296 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 270 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | WearFit Pro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 2.2-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, 4 Slags helseovervåking, Multi-Sport-moduser, Kompass
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
X8 Ultra Max-smartklokken er tilgjengelig akkurat nå kun hos Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






