IDW19 er en annen ny 2023 Smartwatch som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. Det er en treningsklokke som kommer i en firkantet form med en 1,8-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, IP68 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av IDW19 SmartWatch:

Som du ser på bildet over, Denne nye IDW19-klokken har en firkantet design som ser sporty ut, stilig, og passer menn og kvinner.?Måler 45*38*11,5 mm og veier ca 50g. Det er én fysisk knapp på høyre side av dekselet, Den er ansvarlig for funksjonen til å slå på/av. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
IDW19-smartklokkehuset er laget av sinklegering, mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne IDW 19 smartklokken bruker en 1,8-tommers IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 240 x 284 piksler. Dette smartwatch er også fullpakket med en rekke klokke ansikter og er tilgjengelig i svart, rosa, gull, og blå farger.
Funksjoner av IDW 19 Smartklokke:

IDW19 er en IP68 vanntett smartklokke, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Innretningen har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller som lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne IDW19 klokken kan spore opp til 100 sportsaktiviteter inkludert utendørs løping, innendørs løping, utendørs turgåing, innendørs turgåing, utendørs sykling, innendørs sykling, fotturer, svømming i bassenget, åpen svømming…osv. Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor, Blodtrykksmåler, kvinnelig helseovervåking, Ring og melding påminnelse, Anti-tapt, tidtaker, stoppeklokke, Bluetooth 5.3 ¡osv. Enheten har en 300mAh stor batterikapasitet med 7 dager med normal bruk og 10 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
IDW19 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | IDW 19 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 45*38*11.5mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Blå, Rosa, Gull |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.8 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 284 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | INGEN |
| Mikrofon | INGEN |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 300 mAh |
| Normal bruk | 7 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner:
Fordeler: Stilig design, 1.8-tommer stor skjerm, Multisportmoduser, Flere typer helseovervåking, Multi-klokkeskiver
Ulemper: Mangler Bluetooth-anropsfunksjon
Pris og tilgjengelighet?
IDW19-smartklokken er foreløpig kun tilgjengelig på TomTop. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



