Etter noen dager med lansering av LOKMAT Pro og APPLLP 2 smartklokke, LOKMAT er tilbake igjen og tok med en ny smartklokke under navnet LOKMAT SKY. Enheten er en 4g-smartklokke som har et sportslig robust design og er utstyrt med 4GB ROM, 512MB RAM, SOS funksjon, multisportmoduser, 3ATM vanntett, og mange flere. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av LOKMAT SKY Smartwatch?

Som deg på bildet over, Denne nye SKY smartklokken kommer i en sirkulær form som ser robust ut, stilig, og veldig lik Lokmat Attack 2.?Måler 55,6*54,1*18,3mm og veier omtrent 65g. Det er to knapper på høyre side av saken, Den er ansvarlig for funksjonen til å slå på/av. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en SIM-kortinngang.
Smartklokkehuset er laget av sinklegering med ABS-materiale mens remmen er tilgjengelig i TPU. Angående skjermbildet! Denne Lokmat Sky har en 1,28-tommers LCD-berøringsskjerm laget med en oppløsning på 240 x 240 piksler. Denne smartklokken er også fullpakket med en rekke urskiver og støtter tilpassede urskiver.
Funksjoner på SKY Smart-klokken?

LOKMAT SKY er en 3ATM vanntett smartklokke, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene, på regnfulle dager, eller til og med mens du svømmer. Denne bærbare enheten drives av en SL8521E CPU og har 4 GB ROM, og 512 MB RAM. Smartklokken er også utstyrt med Emergency SOS, Denne funksjonen er utformet slik at du kan ringe etter nødhjelp ved å trykke på en knapp. Dette er flott i scenarier der du har hatt et dårlig fall, da du enkelt kan ringe etter hjelp uten å måtte ringe.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor! Denne wearble kan spore opptil tre sportsmoduser inkludert løping, basketball, og svømming. Den har også en skritteller som lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen. Ytterligere funksjoner er 3MP-kamera, tidtaker, stoppeklokke,..osv. Den bærbare er utstyrt med en 600 mAh stor batterikapasitet med 3 dager med batterilevetid.
Du kan også like:
12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
LOKMAT SKY Smartwatch Full spesifikasjoner:
| Enhet | HIMMEL |
|---|---|
| Form | Rund |
| Dimensjon | 55.6*54.1*18.3mm |
| Vekt | 65g |
| Farger | Svart, Blå, Grønn |
| Utstilling | LCD |
| Skjermstørrelse | 1.28 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 240 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| VÆR | 512MB |
| Rom | 4GB |
| Kamera | 3MP |
| Bluetooth | V2.0 |
| Multisportmodus | Ja (3) |
| Pulsmåler | INGEN |
| Blodoksygenmonitor | INGEN |
| Skritteller | Ja |
| Vanntett | 3minibank |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 600 mAh |
| Normal bruk | 3 dager |
| Appnavn | H Band |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Enestående design, 4G Sim-kort støtte, Nød SOS,? Egnet for svømming, Tilpassede skiver
Ulemper: Mangler pulssensor
Pris og tilgjengelighet?
LOKMAT SKY smartklokke er tilgjengelig akkurat nå kun på Aliexpress til forskjellige priser. Du kan velge beste pris?for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






