KOSPET NOTE is another new 4G smartwatch from Kospet in 2020. It is an Android smartwatch that comes with Ticwris MAX S design and equipped with 3GB RAM, 32 GB ROM, et dobbelt kamera, og kjører Android 7.1. Faktisk, This smartwatch is exactly the same as Max S because Kospet and Ticwris is one manufacturer.
Design of Kospet Note?

Just Like Ticwris MAX S! This NOTE smartwatch also comes in a square shape that looks large and big. Measuring 65*45.5*16mm and weighing 120g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på eller løpe tilbake. Den motsatte siden av enheten fikk en typisk konfigurasjon ¨c Dette er magnetiske kontakter for lading og en pulssensor.
Kospet Note equipped with an 8MP side camera and 2MP front camera, som gjør fotoeffekten klar og delikat. you can use NOTE watch to make video calls with relatives and friends or take photos; spille inn videoer,¡Osv. Angående skjermbildet! This Android watch has a 2.41 inch large TFT screen and created with 640*480 oppløsning.
Features of NOTE 4G Smartwatch?

Like Ticwris Max S! Kospet NOTE also powered by an MTK6739 processor and running Android 7.1. It has 3GB of RAM, 32GB av internt minne, and supports Sim card, Wifi, GPS/GLONASS/A-GPS samt Bluetooth.
Kospet NOTE is an IP67 waterproof certification! so you can wear it on rainy days or when you washing your hand. The wearable supports The?face unlock function, it is one of the most important features in this watch.
This standalone smartwatch is also equipped with health and fitness tracker features. Den har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen. Smartklokken har en 2000 mah batterikapasitet med 7 dager med standby -tid og 2 dager med normal bruk.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2021
- 9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2021
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Kospet Note smartwatch Full Specs?
| Enhet | NOTE |
|---|---|
| Form | Rektangulær |
| Dimensjon | 65*45.5*16mm |
| Vekt | 120g |
| SIM -kort | Nano-SIM-kort |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 2.4tomme |
| Skjermoppløsning | 640*480 |
| Operativsystem | Android 7.1.1 |
| VÆR | 3GB |
| Rom | 32GB |
| Kamera | 8MP- 2MP |
| Prosessor | MTK6739 |
| NFC | INGEN |
| Lås opp ansikts-ID | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Flere sportsmodus | Ja (9 Sportsmodus) |
| Søvnmonitor | Ja |
| Vanntett | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Ja |
| Tilkobling | 4G+wifi |
| Stropp | Silikon |
| Batterikapasitet | 2000 mAh |
| Standby-tid | 7 dager |
| Pris | $$ |
Fordeler og ulemper med i henhold til spesifikasjonene?
Fordeler: Stor skjerm, Ansiktslås, Dobbelt kamera, 4G LTE, stort batteri, Long standby time, 3GB RAM, 32GB ROM
Ulemper: Ikke egnet for svømming, MTK6739 prosessor?
Pris og tilgjengelighet?
Kospet NOTE 4G smartwatch is available right now only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan like også:?The New and Latest Kospet Smartwatches 2023






