X8 Ultra Max este unul dintre cele mai recente 2023 ceasuri inteligente care acceptă apeluri Bluetooth și controlul accesului NFC la un preț ieftin. Este o clonă Apple Watch Ultra care vine într-un design pătrat cu un ecran IPS mare de 2,2 inchi și este echipată cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, Busolă, Moduri multisport, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent X8 Ultra Max:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou ceas inteligent X8 Ultra Max vine într-o formă pătrată care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsoară 49*43,5*12mm și cântărește aproximativ 50g. Există trei butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent X8 Ultra Max este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent X8Ultra Max folosește un ecran tactil IPS mare de 2,2 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 240*296 pixeli. Acest ceas inteligent este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în culorile negru și portocaliu.
Citește De asemenea:?5 Cele mai bune clone Apple Watch Ultra
Caracteristicile ceasului inteligent X8Ultra Max:

X8 Ultra este un smartwatch rezistent la apă IP67, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Această clonă Apple Watch Ultra vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch X8 Ultra Max este echipat cu un difuzor și microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Busolă, Monitor de tensiune arterială, Control de acces NFC, Memento sedentar, Moduri multisports, Plată Alipay offline, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest smartwatch are un 270 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI DE PÂNĂ ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent X8 Ultra Max:
| Dispozitiv | X8Ultra Max |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*43.5*12mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Portocale, Negru |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.2 inch |
| Rezoluția ecranului | 240*296 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 270 mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | WearFit Pro |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.2-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, 4 Tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, Busolă
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent X8 Ultra Max este disponibil chiar acum doar la Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






