După câteva zile de lansare a LOKMAT Pro și APPLLP 2 ceas inteligent, LOKMAT s-a întors din nou și a adus un nou smartwatch sub numele de LOKMAT SKY. Dispozitivul este un smartwatch 4g care a primit un design sport robust și este echipat cu 4GB ROM, 512MB RAM, Funcția SOS, moduri multi-sport, 3ATM rezistent la apă, Și multe altele. Deci haideți să ne aprofundăm în detalii complete!
Designul ceasului inteligent LOKMAT SKY?

La fel ca tine in poza de mai sus, Acest nou smartwatch SKY are o formă circulară care arată robust, elegant, și foarte asemănător cu Lokmat Attack 2.?Măsurând 55,6*54,1*18,3mm și cântărind aproximativ 65g. Există două butoane din partea dreaptă a carcasei, Este responsabil pentru funcția pornirii/opririi. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și o intrare pentru cartela SIM.
Corpul smartwatch-ului este realizat din aliaj de zinc cu material ABS, în timp ce cureaua este disponibilă în TPU. Referitor la ecranul de afișare! Acest Lokmat Sky are un ecran tactil LCD de 1,28 inchi creat cu o rezoluție de 240 x 240 pixeli. Acest ceas inteligent este, de asemenea, dotat cu o varietate de fețe de ceas și acceptă cadrane personalizate.
Caracteristicile ceasului SKY Smart?

LOKMAT SKY este un smartwatch rezistent la apă la 3ATM, Ceea ce înseamnă că îl poți purta în timp ce te spăli pe mâini, în zilele ploioase, sau chiar în timp ce înoate. Acest purtabil este alimentat de un procesor SL8521E și are 4 GB ROM, și 512 MB RAM. Ceasul inteligent este echipat și cu Emergency SOS, Această funcție a fost concepută pentru a vă permite să apelați pentru asistență de urgență prin apăsarea unui buton. Acest lucru este grozav în scenariile în care ați avut o cădere proastă, deoarece puteți apela cu ușurință pentru ajutor fără a fi nevoie să efectuați un apel telefonic.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus! Acest purtabil poate urmări până la trei moduri sportive, inclusiv alergarea, baschet, și înot. De asemenea, are un pedometru care ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei. Caracteristicile suplimentare sunt Camera de 3MP, cronometrul, cronometru,..etc.. Portabilul este echipat cu un 600 mAh capacitate mare a bateriei cu 3 zile de viață a bateriei.
S-ar putea să vă placă:
12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
9 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
LOKMAT SKY Smartwatch Specificații complete:
| Dispozitiv | CER |
|---|---|
| Formă | Rundă |
| Dimensiune | 55.6*54.1*18.3mm |
| Greutate | 65g |
| Culori | Negru, Albastru, Verde |
| Afişa | LCD |
| Dimensiunea ecranului | 1.28 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 240 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| RAM | 512MB |
| ROM | 4GB |
| Camera foto | 3MP |
| Bluetooth | V2.0 |
| Mod multi-sport | Da (3) |
| Monitor ritm cardiac | NU |
| Monitor de oxigen din sânge | NU |
| Pedometru | Da |
| Impermeabil | 3ATM |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 600 mAh |
| Utilizare normală | 3 zile |
| Numele aplicației | H Band |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale conform specificațiilor?
Pro: Design remarcabil, 4Suport card G Sim, SOS de urgență,? Potrivit pentru înot, Cadranuri personalizate
Contra: Lipsește senzorul de ritm cardiac
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent LOKMAT SKY este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress la prețuri diferite. Puteți selecta cel mai bun pret?Pentru dumneavoastră!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






