KOSPET NOTE is another new 4G smartwatch from Kospet in 2020. It is an Android smartwatch that comes with Ticwris MAX S design and equipped with 3GB RAM, 32 GB ROM, o cameră duală, și rulează Android 7.1. De fapt, This smartwatch is exactly the same as Max S because Kospet and Ticwris is one manufacturer.
Design of Kospet Note?

Just Like Ticwris MAX S! This NOTE smartwatch also comes in a square shape that looks large and big. Measuring 65*45.5*16mm and weighing 120g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de a porni sau de a rula înapoi. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨C Acestea sunt contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de frecvență cardiacă.
Kospet Note equipped with an 8MP side camera and 2MP front camera, ceea ce face efectul foto clar și delicat. you can use NOTE watch to make video calls with relatives and friends or take photos; înregistrați videoclipuri,¡Etc.. Referitor la ecranul de afișare! This Android watch has a 2.41 inch large TFT screen and created with 640*480 rezoluţie.
Features of NOTE 4G Smartwatch?

Like Ticwris Max S! Kospet NOTE also powered by an MTK6739 processor and running Android 7.1. It has 3GB of RAM, 32GB de memorie internă, and supports Sim card, WIFI, GPS/GLONASS/A-GPS precum și Bluetooth.
Kospet NOTE is an IP67 waterproof certification! so you can wear it on rainy days or when you washing your hand. The wearable supports The?face unlock function, it is one of the most important features in this watch.
This standalone smartwatch is also equipped with health and fitness tracker features. Are senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei. Smartwatch -ul are un 2000 mah capacitatea bateriei cu 7 zile de timp de așteptare și 2 Zile de utilizare normală.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2021
- 9 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2021
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Kospet Note smartwatch Full Specs?
| Dispozitiv | NOTE |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiular |
| Dimensiune | 65*45.5*16mm |
| Greutate | 120g |
| Cartela SIM | Card nano-sim |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 2.4inch |
| Rezoluția ecranului | 640*480 |
| Sistem de operare | Android 7.1.1 |
| RAM | 3GB |
| ROM | 32GB |
| Camera foto | 8MP- 2MP |
| Procesor | MTK6739 |
| NFC | NU |
| Face ID Deblocare | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Mod sport multiplu | Da (9 Mod sport) |
| Monitor de somn | Da |
| Impermeabil | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Da |
| Conectivitate | 4G+WIFI |
| Curea | Silicon |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Timp de așteptare | 7 zile |
| Preţ | $$ |
Avantaje și dezavantaje ale Conform specificațiilor?
Pro: Ecran mare, Deblocare facială, Cameră dublă, 4G LTE, baterie uriasa, Long standby time, 3GB RAM, 32GB ROM
Contra: Nu este potrivit pentru înot, procesor MTK6739?
Pret si disponibilitate?
Kospet NOTE 4G smartwatch is available right now only on Aliexpress. Verificați prețul
S-ar putea să vă placă și:?The New and Latest Kospet Smartwatches 2023






