Na een paar dagen lancering van de LOKMAT Pro en APPLLP 2 smartwatch, LOKMAT is weer terug en bracht een nieuwe smartwatch onder de naam LOKMAT HEMEL. Het apparaat is een 4G-smartwatch met een sportief, robuust ontwerp en is uitgerust met 4 GB ROM, 512MB-RAM, SOS-functie, multisportmodi, 3ATM-waterdicht, en nog veel meer. Laten we dus eens in alle details duiken!
Ontwerp van LOKMAT SKY Smartwatch?

Zoals jij op de foto hierboven, Deze nieuwe SKY smartwatch heeft een ronde vorm die er robuust uitziet, stijlvol, en zeer vergelijkbaar met Lokmat Attack 2.?Afmetingen 55,6*54,1*18,3 mm en een gewicht van ongeveer 65 g. Er zijn twee knoppen aan de rechterkant van de behuizing, Het is verantwoordelijk voor de functie van de beurt aan/uit. De achterkant van het apparaat kreeg een typische configuratie: er zijn magnetische contacten voor opladen en een simkaartingang.
De behuizing van de smartwatch is gemaakt van zinklegering met ABS-materiaal, terwijl de band verkrijgbaar is in TPU. Met betrekking tot het schermscherm! Deze Lokmat Sky heeft een 1,28-inch LCD-touchscreen gemaakt met een resolutie van 240 X 240 pixels. Deze smartwatch zit ook boordevol verschillende wijzerplaten en ondersteunt aangepaste wijzerplaten.
Kenmerken van het SKY Smart-horloge?

LOKMAT SKY is een 3ATM waterdichte smartwatch, wat betekent dat je het kunt dragen terwijl je handen wassen, Op regenachtige dagen, Of zelfs tijdens het zwemmen. Deze wearable wordt aangedreven door een SL8521E CPU en heeft 4 GB ROM, en 512 MB RAM. Ook is de smartwatch voorzien van Emergency SOS, Deze functie is zo ontworpen dat u met één druk op de knop noodhulp kunt bellen. Dit is geweldig in scenario's waarin u een zware val heeft gehad, omdat u eenvoudig om hulp kunt bellen zonder dat u hoeft te bellen.
Naast de hierboven genoemde functies! Deze wearble kan maximaal drie sportmodi volgen, inclusief hardlopen, basketbal, en zwemmen. Het heeft ook een stappenteller waarmee we de calorieën gedurende de dag kunnen regelen en schatten. Extra functies zijn 3MP-camera, timer, stopwatch,..enz. De wearable is uitgerust met een 600 Mah grote batterijcapaciteit met 3 Dagen van de levensduur van de batterij.
Misschien vind je het ook leuk:
12 BESTE STANDALONE SMARTWATCHES MET SIM-KAART EN WIFI 2023
9 Beste smartwatch met HD -camera 2023
7 Beste Android -smartwatches voor mannen op dit moment
LOKMAT SKY Smartwatch volledige specificaties:
| Apparaat | LUCHT |
|---|---|
| Vorm | Ronde |
| Dimensie | 55.6*54.1*18.3mm |
| Gewicht | 65G |
| Kleuren | Zwart, Blauw, Groente |
| Weergave | LCD |
| Schermgrootte | 1.28 Inch |
| Schermresolutie | 240 x 240pixels |
| Compatibele besturingssystemen | Android & IOS |
| Sensoren |
|
| RAM | 512MB |
| ROM | 4GB |
| Camera | 3MP |
| Bluetooth | V2.0 |
| Multisportmodus | Ja (3) |
| Hartslagmeter | NEE |
| Bloedzuurstofmonitor | NEE |
| Pedometer | Ja |
| Waterdicht | 3Geldautomaat |
| Aanvullende functies |
|
| Batterijcapaciteit | 600 mAh |
| Normaal gebruik | 3 dagen |
| App -naam | H band |
| Riem | Siliconen |
| Prijs | $$ De prijzen zijn hieronder |
Voor- en nadelen van volgens specificaties?
Pluspunten: Uitstekend ontwerp, 4G Simkaart-ondersteuning, Nood-SOS,? Geschikt om te zwemmen, Aangepaste wijzerplaten
Nadelen: Ontbrekende hartslagsensor
Prijs en beschikbaarheid?
LOKMAT SKY smartwatch is momenteel alleen beschikbaar op AliExpress tegen verschillende prijzen. U kunt het Beste prijs?voor jou!
Controleprijs 1
Controleprijs 2
Misschien wil je ook controleren:?De nieuwe en nieuwste smartwatches 2023






