Lemfo LEM12 is the first Android smartwatch from Lemfo in 2020. W ubiegłym roku! we have seen a couple of Android smartwatches phones Like KLEJ Lemfo 10, Lem 11, I Lemfo LEM T, and all of them have rectangular dials. ?while this year! Lemfo has changed the game and released a new 4G LTE watch with a round shape and plenty of features. Zobaczmy pełne szczegóły.
Nowy: LEMFO LEM12 PRO Smartwatch With 4GB/64GB and Android 10
Design of Lemfo Lem 12?

Jak widać na powyższym obrazku, The Lemfo LEM12 comes in a round shape different from the previous watches. which is look stylish and more classy. zmierzenie 17*50*60 mm i wadze 86g. having a full round body with a ceramic bezel which gives the watch more beauty and elegance. natomiast pasek jest odpinany i dostępny w wersji Skóra + TPU.
Po prawej stronie wyświetlacza, you will find two buttons to switch on/off the watch and between them a camera with 8MP, while the other camera is in the front with 5MP. The wearable also comes with multiple watch faces, and you can customize the dial with your favorite pictures. Z tyłu tarczy, znajdziesz gniazdo karty SIM, monitor pracy serca, i styki magnetyczne. It brags about IP67 waterproof rating and you can carry it outdoors or in the rain without any hesitation. Jeśli chodzi o ekran wyświetlania! The LEM 12 watch has a 1.6-inch Full round Display with 400*400 piksele.
Nowy! LEMFO LEM13 4G Smartwatch 2023
Features of Lemfo Lem12?

Tak jak Kospet Prime I Zeblaze Thor 5 Zawodowiec! The new Android watch?is equipped with a MediaTek MT6739 processor and running Android 7.1. Lemfo Lem12?got 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, which is quite enough for daily use.?Urządzenie jest samodzielny smartwatch które mogą wykonywać połączenia bez potrzeby telefonu. obsługuje łączność Wi -Fi i 4G LTE, GPS/GLONASS i Bluetooth.
Oprócz funkcji wymienionych powyżej! The Lemfo Lem 12 packed with other important features. wbudowany 9 tryb sportowy obejmuje chodzenie, Działanie, Jeździć na rowerze, Piłkarski, Piłka do koszykówki, Tenis stołowy, Badminton, i pomijanie. dodatkowymi funkcjami są odblokowanie za pomocą Face ID, monitor pracy serca, krokomierz, pogoda, i wiele więcej. Zegarek posiada również 1800 mAh large battery with a 2-4 Dni czasu gotowości.
Spodoba ci się również:?
7 Najlepsze smartwatche z Androidem dla mężczyzn 2023
9 Najlepsze chińskie smartwatche 2023
7 Best Smartwatches With ?HD Camera
Klej Lemfo 12 Pełna specyfikacja:
| Urządzenie | Lemfo Lem12 |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Wymiar | 60*50*17mm |
| Waga | 70G |
| Karta SIM | Karta Nano-SIM |
| Wyświetlacz | IPS |
| Rozmiar ekranu | 1.6cal |
| Rozdzielczość ekranu | 400*400 piksele |
| System operacyjny | Android 7.1 |
| BARAN | 3GB |
| Rom | 32GB |
| Kamera | 5MP + 8 MP |
| NFC | NIE |
| EKG | NIE |
| Tryb wielu sportów | 9 Tryby sportowe |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Twarz id | Tak |
| Specker | Tak |
| Wodoodporny | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Tak |
| Łączność | 4G+WiFi |
| Pasek | Skóra+ tpU |
| Pojemność baterii | 1800 Mah |
| Czas czuwania | 2-4 dni |
| Cena | $$ Ceny poniżej |
OUKITEL Z32 VS LEMFO LEM 12
Pros and Cons of Lemfo 12 oglądać?
Profesjonaliści: Stylowy wygląd, Duża bateria, Tak, pokój, Android 7.1, 3GB/32GB, Odblokuj identyfikator twarzy, Zdejmowany pasek
Wady: Nie nadaje się do pływania
Price and availability of Lemfo LEM12?
The new Lemfo Lem12 is available on Aliexpress, Gearbest, and Banggood at different Prices. Możesz wybrać najlepszą cenę dla siebie.
See Price at Aliexpress
See Price at Banggood
Sprawdź cenę na Gearbest
10 Best Android Standalone Smartwatches With Sim Card And WIFI 2023



