KOM9 je další nový 2023 4G chytré hodinky?dostupné na trhu za nízkou cenu. It is an Android smartwatch phone that comes in a circular shape with a 1.43-inch large AMOLED screen and is equipped with several features including 4GB RAM+ 64GB ROM, 5MP kamera, WIFI, GPS, Multisportovní režimy, IP67 vodotěsný, a spuštění Androidu 8.1 OS. Pojďme se tedy ponořit do úplných detailů!
Design of KOM9 4G Smart Watch:

Jak vidíte na obrázku výše. This new KOM9 4G Watch got a circular design that looks stylish, módní, a vyhovuje mužům a ženám. Measuring 54.4*48.5*15.6mm and weighing about 61g. Na pravé straně pouzdra jsou dvě fyzická tlačítka a mezi nimi 5MP fotoaparát. Na zadní straně zařízení obdržela typickou konfiguraci ¨c Existují magnetické kontakty pro nabíjení a senzor srdeční frekvence.
The KOM9 4G smart watch body is made of zinc alloy with PC plastic while the strap is available in silicone, ocel, a kůže. Pokud jde o obrazovku displeje! KOM 9 4G smartwatch has a 1.43-inch AMOLED round touch screen that supports an always-on display and is created with a resolution of 466 x 466 pixely. This wearable is also packed with various watch faces and is available only in black and silver color.
Vlastnosti KOM 9 4G Smart Watch:

KOM9 is an IP67 waterproof smartwatch, což znamená, že jej můžete nosit při mytí rukou nebo v deštivých dnech. This gadget is equipped with 4GB of RAM and 64GB of internal memory and runs Android 8.1 OS. To dělá KOM 8 4G chytré hodinky fungují lépe, Umožňuje multitasking, Zlepšuje výkon, a běží hladce. Navíc, Můžete si stáhnout všechny své oblíbené aplikace, které mohou běžet na Androidu.
The KOM9 is a samostatné smartwatch které mohou volat bez potřeby telefonu. podporuje WIFI, 4Konektivita G LTE, GPS/GLONASS i Bluetooth. Kromě toho! Tento telefon Android Smartwatch je nabitý dalšími užitečnými funkcemi, včetně monitoru srdeční frekvence, krokoměr, režimy více sportů, počasí, A mnoho dalších. Tento chytrý hodinek má 1000 kapacita baterie mah s 1-2 dny běžného používání.
MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT:?
- 10 Nejlepší smartwatches Android pro muže 2023
- 12 NEJLEPŠÍ ČÍNSKÉ CHYTRÉ HODINKY 2023
- 10 Nejlepší chytré hodinky s ?HD kamera
KOM9 4G Smartwatch Full Specifications:
| Zařízení | KOM 9 |
|---|---|
| Tvar | Oběžník |
| Dimenze | 54.4*48.5*15.6mm |
| Hmotnost | 61G |
| SIM karta | Nano-SIM karta |
| Zobrazit | AMOLED |
| Velikost obrazovky | 1.43palec |
| Rozlišení obrazovky | 466*466 pixely |
| Operační systém | Android 8.1 OS |
| BERAN | 4GB |
| ROM | 64GB |
| Fotoaparát | 5MP |
| CPU | Zhanrui 8541E čtyřjádrový 1,4 GHz |
| NFC | ŽÁDNÝ |
| Režim více sportů | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Mikrofon | Ano |
| Reproduktor | Ano |
| Vodotěsný | IP67 Life voděodolný |
| GPS+Bluetooth | Ano |
| Připojení | 4G+WiFi |
| Popruh | TPU |
| Kapacita baterie | 1000Mah |
| Normální použití | 1-2 dny |
| Cena | $$ Ceny jsou uvedeny níže |
Klady a zápory dle specifikace?
Pros: Elegantní design, AMOLED obrazovka, 5Postranní MP kamera, 4GB RAM + 64 GB ROM, WiFi+ GPS+ SIM karta, Cost Less Than $100
Nevýhody: Nevhodné pro plavání
Cena a dostupnost?
The KOM9 4G smartwatch is currently available only on Aliexpress. Zkontrolujte cenu
Možná se také chcete podívat:?Nové a nejnovější chytré hodinky 2023



