Po kilku dniach uruchomienia smartwatcha Kospet Prime, Kospet przygotowuje się do wydania nowego smartwatcha z Androidem pod nazwą Kospet Optimus 2. Nowy Warble ma okrągły kształt z ekranem IPS o pojemności 1,6 cali i jest wyposażony w podwójne układy, 13MP Rotatable Flash Camera, 4GB Ram, 64Pokój GB, 31 tryby sportowe, i działający Android 10.7 OS. Przejdźmy zatem do pełnych szczegółów
Projekt Kospet Optimus 2 4g Smartwatch:

Jak widać na powyższym obrazku, Ten nowy Optimus 2 Smartwatch ma okrągły projekt, który wygląda elegancko, elegancki, i odpowiednie dla mężczyzn. Mierzenie 52,5*56*17 mm i ważenie 75G. Ciało smartwatch jest wykonane ze stopu cynku otoczonego ceramiczną ramką, podczas gdy pasek jest zdejmowany i dostępny w TPU.
Po prawej stronie wyświetlacza! Znajdziesz dwa przyciski do włączenia/wyłączenia zegarka. Z tyłu tarczy, znajdziesz gniazdo karty SIM, monitor pracy serca, i styki magnetyczne. Jeśli chodzi o ekran wyświetlania! Kospet Optimus 2 SmartWatch ma duży ekran IPS o pojemności 1,6 cali utworzony z rozdzielczością 400*400 piksele. Ten duży ekran pokazuje więcej treści podczas poruszania się po Internecie.
- Sprawdź także: Kospet Optimus 2 Vs Kospet Prime 2 Porównanie
Kospet Optimus 2 Kamera:

Jak Kospet Prime 2, Ten Kospet Optimus 2 wyróżniony 90 stopnie obracający moduł kamery z 13MP. Moduł kamery wyposażony jest w czujnik Sony IMX214 i znajduje się na górze! pozwalając na łatwe robienie selfie, zdjęcia, i filmy. Z tą rewolucyjną innowacją sprzętową, Nie musisz już wykryć nadgarstka w niezręczne pozycje lub mnóstwo telefonu. Nowy czujnik poprawi smartwatch?W obsłudze kamery i pomoże w dokładniejszym pomiarze rozmiaru dowolnego obiektu.
Kospet Optimus 2 Funkcje smartwatcha:

Podwójny tryb systemu podwójnego systemu:
Kospet Optimus 2 jest wyposażony w dwa niezależne procesory, MT6762+PAR2822 CHIP, który pojawi się tylko w szczególności scenariuszy użytkowania. W rzeczywistości, Kospet Optimus2 to zegarek z podwójnym trybem, może być używany jako zwykły, samodzielny smartwatch z wyświetlaczem o maksymalnej jasności, Obsługa gestów dotykowych i aplikacji, które można pobrać ze sklepu Play Store, lub jako prosty monitor fitness z minimalną jasnością, dotknij niepełnosprawnych i podstawowych informacji o naszej aktywności fizycznej. Jeśli chcesz wykonywać połączenia, Weź udział w Internecie i aplikacji multimedialnej przez 4G, Możesz wybrać tryb Android. Jeśli chcesz tylko użyć funkcji sprawności ćwiczeń, możesz wybrać tryby sportowe, co znacznie zwiększy żywotność baterii zegarka.
Ram i Rom:
Optimus 2 jest wyposażony w 4 GB układu pamięci LPDDR4 i 64 GB EMMC 5.1 Chip pamięci flash, co sprawia, że obserwowanie działa wyjątkowo płynnie i może doskonale uruchamiać dowolne gry online i oprogramowanie wideo na dużą skalę. Użytkownicy mogą również przechowywać dużą liczbę osobistych plików na zegarku.
Dodatkowe funkcje:
Oprócz funkcji wymienionych powyżej! Ten Kospet Optimus 2 może wykonywać połączenia bez potrzeby telefonu. obsługuje łączność Wi -Fi i 4G LTE, GPS/GLONASS i Bluetooth. Ten do noszenia może również śledzić 31 zajęcia sportowe, w tym bieg na świeżym powietrzu, Spacer na zewnątrz, Bieg wewnętrzny, Rower na zewnątrz, Zagraj w koszykówkę, Zagraj w piłkę nożną, Zagraj w Ping Pong, Zagraj w badmintona, Skok lina, Bieganie szlaku…itp. Dodatkowe funkcje to monitor tętna, Monitor tlenu we krwi SPO2, krokomierz, pogoda, i wiele innych. Zegarek jest również wyposażony w dużą pojemność baterii 1260 mAh + 1000 Power bank mAh.
CIEBIE TEŻ MOŻE SIĘ PODOBAĆ:?
- 7 NAJLEPSZE SMARTWATCHE Z ANDROIDEM DLA MĘŻCZYZN 2023
- 12 Najlepsze chińskie smartwatche 2023
- 10 Najlepsze smartwatche z ?Kamera HD
Kospet Optimus 2 Pełna specyfikacja smartwatcha:
| Urządzenie | Optimus 2 |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Wymiar | 56*52.5*17mm |
| Waga | 75G |
| Karta SIM | Karta Nano-SIM |
| Wyświetlacz | IPS |
| Rozmiar ekranu | 1.6cal |
| Rozdzielczość ekranu | 400*400 piksele |
| System operacyjny | Android 10.7 OS |
| BARAN | 4GB |
| Rom | 64GB |
| Kamera |
|
| Edytor | MT6762+PAR2822 |
| NFC | NIE |
| Tryb wielu sportów | 31 Tryby sportowe |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Twarz id | Tak |
| Specker | Tak |
| Wodoodporny | Życie wodoodporne |
| GPS+Bluetooth | Tak |
| Łączność | 4G+WiFi |
| Pasek | Skóra+ tpU |
| Pojemność baterii | 1260 Mah |
| Power Bank | 1000 Mah |
| Cena | $$ Ceny poniżej |
Plusy i minusy według specyfikacji?
Profesjonaliści: Stylowy wygląd, 13MP ROULOUS Camera, Android 10.7, Helio P22 Octa-Core, 4GB RAM+64 GB ROM, 23 Tryby sportowe, Duża pojemność baterii
Wady: Nie nadaje się do pływania
Cena i dostępność?
Kospet Optimus 2 Smartwatch jest teraz dostępny tylko na Banggood i Alixpress w różnych cenach. Możesz wybrać Najlepsza cena dla ciebie!
Sprawdź cenę Banggood
Sprawdź cenę na Aliexpress
Możesz także chcieć sprawdzić:?Nowe i najnowsze smartwatche 2023






