Parin kuukauden Lemfo LEM14 lanseerauksen jälkeen. LEMFO on palannut jälleen ja toi meille uuden 4G-älykellon nimellä LEMFO LEM1. Tämä uusi puettava on maailman ensimmäinen Android-älykello, jossa on 128 Gt ROM ja uusin Android. 10.7 OS. Joten siirrytään täydellisiin yksityiskohtiin.
LEMFO LEM15 -älykellon suunnittelu?

Kuten yllä olevassa kuvassa näet. Tämä uusi LEMFO LEM 15 älykellossa on pyöreä muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille. Mittaus 18.5*50.5*50.5 mm ja painaa noin 90g. Kotelon oikealla puolella on kaksi painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Vasemmalla puolella, löydät SIM-korttipaikan. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen kokoonpanon ¨C nämä ovat magneettiset koskettimet latausta varten ja sykesensori.
Älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, jossa on keraaminen kehys, kun taas ranneke on irrotettava ja saatavana nahkaa + TPU. Kaksi kameraa sivukameralle ja etukameralle, kätevää videopuheluita ja Face ID -tarkistusta. Näyttöruudun suhteen! Lemfo LEM15 -älykellossa on 1,6 tuuman Full pyöreä näyttö, joka on luotu resoluutiolla 400 x 400 pikseliä ja tukee Face Unlock -toimintoa.
UUSI 2022: Lemfo Lem16 4G-älykello Androidilla 11 OS
Lemfo Lemin ominaisuudet 15 katsella?

Tässä Lemfo Lem15:ssä on myös MediaTek MT6762 -prosessori 2.0 GHz:n nopeus ja uusin Android 10.7. Se on myös varustettu 4 Gt RAM-muistilla ja 128 Gt sisäistä muistia, se saa Lem15:n toimimaan paremmin, mahdollistaa moniajon, parantaa suorituskykyä, ja kulkee sujuvasti. Lisäksi, voit ladata kaikki suosikkisovelluksesi, jotka voivat toimia Androidilla.
Käytettävä on a erillinen älykello jolla voi soittaa ilman puhelinta. tukee WIFI- ja 4G LTE -yhteyttä, GPS/GLONASS sekä Bluetooth. Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi! Lemfo liima 15 Mukana muita hyödyllisiä ominaisuuksia, sisältää sykemittarin, askelmittari, moniurheilutilat, sää, ja paljon muuta. Kellossa oli myös a 900 mAh akun kapasiteetti langattomalla virtapankkituella.
SAAT MYÖS TYKKÄT:?
- 9 Parhaat Android -älykellot miehille 2023
- 12 PARHAAT KIINALAISET ÄLYKELLOT 2023
- 7 Parhaat älykellot ?HD -kamera
LEMFO LEM15-älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | Lemfo liima 15 |
|---|---|
| Muoto | Pyöristää |
| Ulottuvuus | 55.5*55.5*17mm |
| Paino | 73.5g |
| Sim-kortti | Nano-sim-kortti |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.6tuumaa |
| Näytön resoluutio | 400*400 pikseliä |
| Käyttöjärjestelmä | Androidi 10.7 |
| RAM | 4GB |
| ROM | 128GB |
| Kamera | 5MP + 2MP |
| NFC | EI |
| EKG | EI |
| Moniurheilutila | 9 Urheilutilat |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Kasvojen tunnus | Kyllä |
| Specker | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Kyllä |
| Yhteydet | 4G+WIFI |
| Hihna | Nahka + TPU |
| Akku kapasiteetti | 900 mAh |
| Normaali käyttö | 1-3 päivä |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alla |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Daul kamera, Androidi 10.7 OS, 4GB/128GB, Helio P22 prosessori, Useita kellotauluja
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
LEM 15 Hinta ja saatavuus?
LEMFO LEM15-älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä, Bangood, ja Tomtop eri hinnoilla. Voit valita paras hinta sinulle!
Tarkista hinta Aliexpressistä
Tarkista hinta Banggoodista
Katso hinta TomTopissa
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






