Po kilku miesiącach uruchomienia Lemfo LEM14. Lemfo powrócił i przyniósł nam kolejny nowy smartwatch 4G pod nazwą LEMFO LEM15. Ten nowy noszenie to pierwszy na świecie smartwatch z Androidem, który jest wyposażony w ROM 128 GB i uruchamia najnowszy Android 10.7 OS. Więc pozwól, aby przejść do pełnych szczegółów.
Projekt smartwatch Lemfo Lem15?

Jak widać na powyższym obrazku. Ten nowy Lemfo Lem 15 Smartwatch ma okrągły projekt, który wygląda stylowo, z klasą, i odpowiednie dla mężczyzn i kobiet. Zmierzenie 18.5*50.5*50.5 MM i waży około 90 g. Po prawej stronie obudowy są dwa przyciski. Jest odpowiedzialny za funkcję włączania bieżącego. Po lewej stronie, znajdziesz gniazdo karty SIM. Odwrotna strona urządzenia otrzymała typową konfigurację ¨c Są to styki magnetyczne do ładowania i czujnik tętna.
Ciało smartwatch jest wykonane ze stopu cynku z ceramiczną ramką, podczas gdy pasek jest zdejmowany i dostępny w skórze+TPU. Posiadanie podwójnego aparatu do aparatu bocznego i przedniej kamery, Wygoda połączeń wideo i weryfikacji twarzy. Jeśli chodzi o ekran wyświetlania! Smartwatch Lemfo LEM15 ma 1,6-calowy pełny okrągły wyświetlacz utworzony z rozdzielczością 400 X 400 piksele i obsługuje funkcję odblokowania twarzy.
NOWY 2022: Smartwatch Lemfo LEM16 4G z Androidem 11 OS
Cechy lemfo lem 15 oglądać?

Ten Lemfo LEM15 jest również zasilany przez procesor MediaTek MT6762 z 2.0 GHz Speed i uruchamianie najnowszego Androida 10.7. Jest również wyposażony w 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, To sprawia, że LEM15 działa lepiej, Włącza wielozadaniowość, poprawia wydajność, i działa płynnie. Ponadto, Możesz pobrać wszystkie swoje ulubione aplikacje, które mogą działać na Androidzie.
Noszenie to samodzielny smartwatch które mogą wykonywać połączenia bez potrzeby telefonu. obsługuje łączność Wi -Fi i 4G LTE, GPS/GLONASS i Bluetooth. Oprócz funkcji wymienionych powyżej! Klej Lemfo 15 Pakowane z innymi przydatnymi funkcjami obejmuje monitor tętna, krokomierz, tryby multisportowe, pogoda, i wiele więcej. Zegarek wyposażał również 900 MAH BAZTÓW Z WYPADKU BEZPOLEJNEGO BANK.
CIEBIE TEŻ MOŻE SIĘ PODOBAĆ:?
- 9 NAJLEPSZE SMARTWATCHE Z ANDROIDEM DLA MĘŻCZYZN 2023
- 12 Najlepsze chińskie smartwatche 2023
- 7 Najlepsze smartwatche z ?Kamera HD
Lemfo LEM15 Smartwatch Pełne specyfikacje:
| Urządzenie | Klej Lemfo 15 |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Wymiar | 55.5*55.5*17mm |
| Waga | 73.5G |
| Karta SIM | Karta Nano-SIM |
| Wyświetlacz | IPS |
| Rozmiar ekranu | 1.6cal |
| Rozdzielczość ekranu | 400*400 piksele |
| System operacyjny | Android 10.7 |
| BARAN | 4GB |
| Rom | 128GB |
| Kamera | 5MP+2MP |
| NFC | NIE |
| EKG | NIE |
| Tryb wielu sportów | 9 Tryby sportowe |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Twarz id | Tak |
| Specker | Tak |
| Wodoodporny | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Tak |
| Łączność | 4G+WiFi |
| Pasek | Skóra+ tpU |
| Pojemność baterii | 900 Mah |
| Normalne użytkowanie | 1-3 dni |
| Cena | $$ Ceny poniżej |
Plusy i minusy według specyfikacji?
Profesjonaliści: Stylowy wygląd, Tak, pokój, Android 10.7 OS, 4GB/128 GB, Helio P22 processor, Multi zegarki
Wady: Nie nadaje się do pływania
Lem 15 Cena i dostępność?
Smartwatch Lemfo LEM15 jest teraz dostępny tylko na Aliexpress, Bangood, and Tomtop at different prices. Możesz wybrać Najlepsza cena dla ciebie!
Sprawdź cenę na Aliexpress
Sprawdź cenę Banggood
Zobacz cenę na Tomtop
Możesz także chcieć sprawdzić:?Nowe i najnowsze smartwatche 2023






