Etter et par måneder med lansering av Lemfo LEM14. LEMFO er tilbake igjen og ga oss nok en ny 4G smartklokke under navnet LEMFO LEM1. Denne nye bærbare enheten er verdens første Android-smartklokke som kommer med 128 GB ROM og kjører den nyeste Android 10.7 OS. Så la hoppe til de fullstendige detaljene.
Design av LEMFO LEM15 Smartwatch?

Som du ser på bildet over. Denne nye lemfo lem 15 smartklokke har en sirkulær design som ser stilig ut, stilig, og passer for menn og kvinner. Måling 18.5*50.5*50.5 mm og veier ca 90g. Det er to knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. På venstre side, finner du et SIM-kortspor. Den motsatte siden av enheten fikk en typisk konfigurasjon ¨c Dette er magnetiske kontakter for lading og en pulssensor.
Smartklokkehuset er laget av sinklegering med en keramisk ramme mens remmen er avtagbar og tilgjengelig i skinn+TPU. Å ha dobbeltkamera for sidekamera og frontkamera, Bekvemmelighet for videosamtaler og ansikts -ID -bekreftelse. Angående skjermbildet! Lemfo LEM15 smartklokke har en 1,6-tommers helrund skjerm laget med en oppløsning på 400 x 400 Piksler og støtter Face Unlock -funksjonen.
NY 2022: Lemfo Lem16 4G smartklokke med Android 11 OS
Funksjoner av Lemfo Lem 15 klokke?

Denne Lemfo Lem15 er også drevet av en MediaTek MT6762-prosessor med 2.0 GHz-hastighet og kjører den nyeste Android 10.7. Den er også utstyrt med 4 GB RAM og 128 GB av internt minne, det får Lem15 til å fungere bedre, Aktiverer multitasking, forbedrer ytelsen, og løper jevnt. I tillegg, Du kan laste ned alle favorittappene dine som kan kjøre på Android.
Den bærbare er en Frittstående smartwatch som kan ringe uten behov for en telefon. støtter WiFi og 4G LTE -tilkobling, GPS/GLONASS så vel som Bluetooth. I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor! Lemfo lim 15 fullpakket med andre nyttige funksjoner inkluderer en pulsmåler, skritteller, multisportmoduser, vær, Og mye mer. Klokken utstyrte også en 900 MAH batterikapasitet med trådløs strømbankstøtte.
KANSKJE DU OGSÅ LIKER:?
- 9 Beste Android smartklokker for menn 2023
- 12 Beste kinesiske smartklokker 2023
- 7 Beste smartklokker med ?HD -kamera
LEMFO LEM15 Smartwatch Full spesifikasjoner:
| Enhet | Lemfo lim 15 |
|---|---|
| Form | Rund |
| Dimensjon | 55.5*55.5*17mm |
| Vekt | 73.5g |
| SIM -kort | Nano-SIM-kort |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.6tomme |
| Skjermoppløsning | 400*400 piksler |
| Operativsystem | Android 10.7 |
| VÆR | 4GB |
| Rom | 128GB |
| Kamera | 5MP+2MP |
| NFC | INGEN |
| EKG | INGEN |
| Multisportmodus | 9 Sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Ansikts -id | Ja |
| Specker | Ja |
| Vanntett | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Ja |
| Tilkobling | 4G+wifi |
| Stropp | Lær+ tpu |
| Batterikapasitet | 900 mAh |
| Normal bruk | 1-3 dager |
| Pris | $$ Prisene er nedenfor |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, Ja rommet, Android 10.7 OS, 4GB/128 GB, Helio P22-prosessor, Flere klokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Lem 15 Pris og tilgjengelighet?
LEMFO LEM15 smartklokke er tilgjengelig akkurat nå kun på Aliexpress, Bangood, og Tomtop til forskjellige priser. Du kan velge beste pris for deg!
Sjekk pris på Aliexpress
Sjekk pris på Banggood
Se pris på tomtop
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






