După câteva luni de lansare a Lemfo LEM14. LEMFO s-a întors din nou și ne-a adus un nou smartwatch 4G sub numele de LEMFO LEM1. Acest nou purtabil este primul smartwatch Android din lume care vine cu 128 GB ROM și rulează cel mai recent Android 10.7 OS. Deci, să trecem la detaliile complete.
Designul ceasului inteligent LEMFO LEM15?

După cum vedeți în poza de mai sus. Acest nou LEMFO LEM 15 ceasul inteligent are un design circular care arată elegant, clasic, și potrivit pentru bărbați și femei. Măsurare 18.5*50.5*50.5 mm și cântărind aproximativ 90g. Există două butoane din partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Pe partea stângă, veți găsi un slot pentru cartela SIM. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨C Acestea sunt contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de frecvență cardiacă.
Corpul smartwatch-ului este realizat din aliaj de zinc, cu o ramă ceramică, în timp ce cureaua este detașabilă și disponibilă în piele + TPU. Având cameră duală pentru camera laterală și camera frontală, comoditate pentru apeluri video și verificare Face ID. Referitor la ecranul de afișare! Ceasul inteligent Lemfo LEM15 are un ecran rotund complet de 1,6 inchi creat cu o rezoluție de 400 x 400 pixeli și acceptă funcția de deblocare facială.
NOU 2022: Ceas inteligent Lemfo Lem16 4G cu Android 11 OS
Caracteristicile Lemfo Lem 15 ceas?

Acest Lemfo Lem15 este alimentat și de un procesor MediaTek MT6762 cu 2.0 Viteza GHz și rulează cel mai recent Android 10.7. De asemenea, este echipat cu 4GB RAM și 128 GB de memorie internă, face ca Lem15 să funcționeze mai bine, permite multitasking, îmbunătățește performanța, si merge lin. în plus, puteți descărca toate aplicațiile preferate care pot rula pe Android.
Elementul purtabil este a smartwatch autonom care poate efectua apeluri fără a fi nevoie de un telefon. acceptă conectivitate WIFI și 4G LTE, GPS/GLONASS, precum și Bluetooth. Pe lângă caracteristicile menționate mai sus! Lipici Lemfo 15 dotat cu alte caracteristici utile, include un monitor de ritm cardiac, pedometru, moduri multi-sport, vreme, si multe altele. Ceasul a echipat și cu a 900 Capacitate baterie mAh cu suport wireless power bank.
POATE ȘI ȚI PLACE:?
- 9 Cele mai bune ceasuri inteligente Android pentru bărbați 2023
- 12 Cele mai bune ceasuri inteligente chinezești 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente cu ?Cameră HD
Specificații complete LEMFO LEM15 Smartwatch:
| Dispozitiv | Lipici Lemfo 15 |
|---|---|
| Formă | Rundă |
| Dimensiune | 55.5*55.5*17mm |
| Greutate | 73.5g |
| Cartela SIM | Card nano-sim |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.6inch |
| Rezoluția ecranului | 400*400 pixeli |
| Sistem de operare | Android 10.7 |
| RAM | 4GB |
| ROM | 128GB |
| Camera foto | 5MP+2MP |
| NFC | NU |
| ECG | NU |
| Mod multi-sport | 9 Moduri sportive |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Face ID | Da |
| Specker | Da |
| Impermeabil | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Da |
| Conectivitate | 4G+WIFI |
| Curea | Piele+ TPU |
| Capacitatea bateriei | 900 mAh |
| Utilizare normală | 1-3 zile |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Daul Camera, Android 10.7 OS, 4GB/128 GB, procesor Helio P22, Fețe multi -ceas
Contra: Nu este potrivit pentru înot
LEM 15 Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent LEMFO LEM15 este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress, Bangood, și Tomtop la prețuri diferite. Puteți selecta cel mai bun pret Pentru dumneavoastră!
Verificați prețul pe Aliexpress
Verificați prețul pe Banggood
Vedeți prețul pe TomTop
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






