Na een paar maanden lancering van Lemfo LEM14. LEMFO is weer terug en bracht ons weer een nieuwe 4G smartwatch onder de naam LEMFO LEM1. Deze nieuwe wearable is 's werelds eerste Android-smartwatch met 128 GB ROM en de nieuwste Android-versie 10.7 Os. Dus laten we naar de volledige details springen.
Ontwerp van LEMFO LEM15 Smartwatch?

Zoals je op de bovenstaande afbeelding ziet. Deze nieuwe LEMFO LEM 15 SmartWatch heeft een cirkelvormig ontwerp dat er stijlvol uitziet, stijlvol, en geschikt voor mannen en vrouwen. Meten 18.5*50.5*50.5 mm en weegt ongeveer 90 gram. Er zijn twee knoppen aan de rechterkant van de behuizing. Het is verantwoordelijk voor de functie van het aanzetten van het teruglopen. Aan de linkerkant, vindt u een SIM-kaartsleuf. De omgekeerde kant van het apparaat ontving een typische configuratie ¨C Dit zijn magnetische contacten voor opladen en een hartslagsensor.
De behuizing van de smartwatch is gemaakt van zinklegering met een keramische rand, terwijl de band afneembaar is en verkrijgbaar is in leer + TPU. Met dubbele camera voor zijcamera en camera aan de voorkant, gemak voor videogesprekken en Face ID-verificatie. Met betrekking tot het schermscherm! Lemfo LEM15 smartwatch heeft een 1,6-inch volledig rond display gemaakt met een resolutie van 400 X 400 pixels en ondersteunt de gezichtsontgrendelingsfunctie.
NIEUW 2022: Lemfo Lem16 4G smartwatch met Android 11 Os
Kenmerken van Lemfo Lem 15 horloge?

Deze Lemfo Lem15 wordt bovendien aangedreven door een MediaTek MT6762-processor met 2.0 GHz-snelheid en met de nieuwste Android 10.7. Het is ook uitgerust met 4 GB RAM en 128 GB intern geheugen, het zorgt ervoor dat Lem15 beter werkt, maakt multitasken mogelijk, verbetert de prestaties, en loopt soepel. In aanvulling, je kunt al je favoriete apps downloaden die op Android kunnen draaien.
Het draagbare is een zelfstandige smartwatch waarmee u kunt bellen zonder dat u een telefoon nodig heeft. Ondersteunt WiFi en 4G LTE -connectiviteit, GPS/glonass evenals Bluetooth. Naast de hierboven genoemde functies! Lemfo-lijm 15 boordevol andere handige functies, waaronder een hartslagmeter, pedometer, multisportmodi, weer, en nog veel meer. Het horloge beschikte ook over een 900 mAh-batterijcapaciteit met ondersteuning voor draadloze powerbanks.
KAN JE OOK LIKEN:?
- 9 Beste Android -smartwatches voor mannen 2023
- 12 BESTE CHINESE SMARTWATCHES 2023
- 7 Beste smartwatches met ?HD -camera
LEMFO LEM15 Smartwatch volledige specificaties:
| Apparaat | Lemfo-lijm 15 |
|---|---|
| Vorm | Ronde |
| Dimensie | 55.5*55.5*17mm |
| Gewicht | 73.5G |
| Simkaart | Nano-sim-kaart |
| Weergave | IPS |
| Schermgrootte | 1.6inch |
| Schermresolutie | 400*400 pixels |
| Besturingssysteem | Android 10.7 |
| RAM | 4GB |
| ROM | 128GB |
| Camera | 5MP+2MP |
| NFC | NEE |
| ECG | NEE |
| Multisportmodus | 9 Sportmodi |
| Hartslagmeter | Ja |
| Face ID | Ja |
| Spek | Ja |
| Waterdicht | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Ja |
| Connectiviteit | 4G+wifi |
| Riem | Leer+ TPU |
| Batterijcapaciteit | 900 mAh |
| Normaal gebruik | 1-3 dagen |
| Prijs | $$ Prijzen zijn hieronder |
Voor- en nadelen volgens specificaties?
Pluspunten: Stijlvol ontwerp, Daul-camera, Android 10.7 Os, 4GB/128 GB, Helio P22-processor, Meerdere wijzerplaten
Nadelen: Niet geschikt om te zwemmen
LEM 15 Prijs en beschikbaarheid?
LEMFO LEM15 smartwatch is momenteel alleen beschikbaar op AliExpress, Bangood, en Tomtop tegen verschillende prijzen. U kunt het Beste prijs voor jou!
Controleer de prijs op AliExpress
Controleer de prijs op Banggood
Zie de prijs op Tomtop
Misschien wil je ook controleren:?De nieuwe en nieuwste smartwatches 2023






