COM5 je další nový 2023 4G chytré hodinky?dostupné na trhu za nízkou cenu. Jedná se o chytrý telefon s Androidem, který je dodáván čtvercový s 1,96palcovým velkým TFT displejem a je vybaven několika funkcemi včetně 4 GB RAM + 64 GB ROM., 5MP kamera, WIFI, GPS, Multisportovní režimy, IP67 vodotěsný, a spuštění Androidu 8.1 OS. Pojďme se tedy ponořit do úplných detailů!
Design chytrých hodinek KOM5 4G:

Jak vidíte na obrázku výše. Tyto nové hodinky KOM5 4G mají hranatý design, který vypadá stylově, módní, a vyhovuje mužům a ženám. Měří 55,5*41,9*16,2mm a váží asi 60g. Na pravé straně pouzdra jsou dvě fyzická tlačítka a mezi nimi 5MP fotoaparát. Na zadní straně zařízení obdržela typickou konfiguraci ¨c Existují magnetické kontakty pro nabíjení a senzor srdeční frekvence.
Tělo chytrých hodinek KOM5 4G je vyrobeno ze slitiny zinku s PC plastem, řemínek je dostupný ze silikonu, ocel, a kůže. Pokud jde o obrazovku displeje! KOM 5 4Chytré hodinky G mají 1,96palcový TFT kulatý dotykový displej zakřivený 2,5D sklem a jsou vytvořeny s rozlišením 320 x 386 pixely. Toto nositelné zařízení je také plné různých ciferníků a je k dispozici pouze v černé barvě.
Vlastnosti KOM 5 4G Smart Watch:

KOM5 jsou vodotěsné chytré hodinky IP67, což znamená, že jej můžete nosit při mytí rukou nebo v deštivých dnech. Toto nositelné zařízení je vybaveno 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti a běží na Androidu 8.1 OS. To dělá KOM 5 4G chytré hodinky fungují lépe, Umožňuje multitasking, Zlepšuje výkon, a běží hladce. Navíc, Můžete si stáhnout všechny své oblíbené aplikace, které mohou běžet na Androidu.
KOM5 je a samostatné smartwatch které mohou volat bez potřeby telefonu. podporuje WIFI, 4Konektivita G LTE, GPS/GLONASS i Bluetooth. Kromě toho! Tento telefon Android Smartwatch je nabitý dalšími užitečnými funkcemi, včetně monitoru srdeční frekvence, krokoměr, režimy více sportů, počasí, A mnoho dalších. Tento gadget má a 1000 kapacita baterie mah s 1-2 dny normálního použití a 4-6 Dny pohotovostního času.
MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT:?
- 10 Nejlepší smartwatches Android pro muže 2023
- 12 NEJLEPŠÍ ČÍNSKÉ CHYTRÉ HODINKY 2023
- 10 Nejlepší chytré hodinky s ?HD kamera
KOM5 4G chytré hodinky Úplné specifikace:
| Zařízení | KOM 5 |
|---|---|
| Tvar | Náměstí |
| Dimenze | 55.5*41.9*16.2mm |
| Hmotnost | 60G |
| SIM karta | Nano-SIM karta |
| Zobrazit | Tft |
| Velikost obrazovky | 1.96palec |
| Rozlišení obrazovky | 320*386 pixely |
| Operační systém | Android 8.1 OS |
| BERAN | 4GB |
| ROM | 64GB |
| Fotoaparát | 5MP |
| CPU | Zhanrui 8541E čtyřjádrový 1,4 GHz |
| NFC | ŽÁDNÝ |
| Režim více sportů | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Mikrofon | Ano |
| Reproduktor | Ano |
| Vodotěsný | IP67 Life voděodolný |
| GPS+Bluetooth | Ano |
| Připojení | 4G+WiFi |
| Popruh | TPU |
| Kapacita baterie | 1000Mah |
| Normální použití | 1-2 dny |
| Cena | $$ Ceny jsou uvedeny níže |
Klady a zápory dle specifikace?
Pros: Elegantní design, 1.96-palcová velká obrazovka, 5Postranní MP kamera, 4GB RAM + 64 GB ROM, WiFi+ GPS+ SIM karta
Nevýhody: Nevhodné pro plavání
Cena a dostupnost?
Chytré hodinky KOM5 4G jsou zatím dostupné pouze na Aliexpress. Zkontrolujte cenu
Možná se také chcete podívat:?Nové a nejnovější chytré hodinky 2023



