COM5 to kolejny nowy 2023 4Smartwatch G?dostępne na rynku w niskiej cenie. Jest to telefon typu smartwatch z Androidem, wyposażony w kwadratowy ekran TFT o przekątnej 1,96 cala i wyposażony w kilka funkcji, w tym 4 GB RAM + 64 GB ROM, 5Kamera MP, Wifi, GPS, Wiele trybów sportowych, Wodoodporność IP67, i uruchamianie Androida 8.1 OS. Przejdźmy zatem do pełnych szczegółów!
Projekt inteligentnego zegarka KOM5 4G:

Jak widać na powyższym obrazku. Ten nowy zegarek KOM5 4G ma kwadratową konstrukcję, która wygląda stylowo, modny, i pasuje do mężczyzn i kobiet. Ma wymiary 55,5 * 41,9 * 16,2 mm i waży około 60 g. Po prawej stronie obudowy znajdują się dwa fizyczne przyciski, a pomiędzy nimi aparat 5 MP. Odwrotna strona urządzenia otrzymała typową konfigurację ¨c Istnieją styki magnetyczne do ładowania i czujnik tętna.
Korpus inteligentnego zegarka KOM5 4G wykonany jest ze stopu cynku z tworzywem PC, a pasek jest dostępny w wersji silikonowej, stal, i skóra. Jeśli chodzi o ekran wyświetlania! KOM 5 4Smartwatch G ma okrągły ekran dotykowy TFT o przekątnej 1,96 cala, zakrzywiony szkłem 2,5D i jest wykonany w rozdzielczości 320 X 386 piksele. To urządzenie do noszenia jest również wyposażone w różne tarcze zegarka i jest dostępne tylko w kolorze czarnym.
Cechy KOM 5 4G Smart Watch:

KOM5 to wodoodporny smartwatch IP67, co oznacza, że można go nosić podczas mycia rąk lub w deszczowe dni. To urządzenie do noszenia jest wyposażone w 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej i działa pod kontrolą systemu Android 8.1 OS. To sprawia, że KOM 5 4Smartwatch G działa lepiej, Włącza wielozadaniowość, poprawia wydajność, i działa płynnie. Ponadto, Możesz pobrać wszystkie swoje ulubione aplikacje, które mogą działać na Androidzie.
KOM5 jest samodzielny smartwatch które mogą wykonywać połączenia bez potrzeby telefonu. obsługuje Wi -Fi, 4G LTE łączność, GPS/GLONASS i Bluetooth. Oprócz tego! Ten telefon z Android SmartWatch jest pakowany z innymi przydatnymi funkcjami, w tym monitorem tętna, krokomierz, tryby multisportowe, pogoda, i wiele innych. Ten gadżet ma 1000 Mah pojemność baterii z 1-2 dni normalnego użytkowania i 4-6 Dni czasu gotowości.
CIEBIE TEŻ MOŻE SIĘ PODOBAĆ:?
- 10 NAJLEPSZE SMARTWATCHE Z ANDROIDEM DLA MĘŻCZYZN 2023
- 12 Najlepsze chińskie smartwatche 2023
- 10 Najlepsze smartwatche z ?Kamera HD
KOM5 4G Smartwatch Pełna specyfikacja:
| Urządzenie | KOM 5 |
|---|---|
| Kształt | Kwadrat |
| Wymiar | 55.5*41.9*16.2mm |
| Waga | 60G |
| Karta SIM | Karta Nano-SIM |
| Wyświetlacz | Tft |
| Rozmiar ekranu | 1.96cal |
| Rozdzielczość ekranu | 320*386 piksele |
| System operacyjny | Android 8.1 OS |
| BARAN | 4GB |
| Rom | 64GB |
| Kamera | 5MP |
| CPU | Czterordzeniowy Zhanrui 8541E 1,4 GHz |
| NFC | NIE |
| Tryb wielu sportów | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Wodoodporny | Wodoodporność IP67 |
| GPS+Bluetooth | Tak |
| Łączność | 4G+WiFi |
| Pasek | TPU |
| Pojemność baterii | 1000Mah |
| Normalne użycie | 1-2 dni |
| Cena | $$ Ceny poniżej |
Plusy i minusy według specyfikacji?
Profesjonaliści: Elegancki design, 1.96-calowy duży ekran, 5Kamera boczna MP, 4GB RAM+ 64 GB ROM, Karta SIM WiFi+ GPS+
Wady: Nie nadaje się do pływania
Cena i dostępność?
Smartwatch KOM5 4G jest obecnie dostępny wyłącznie na Aliexpress. Sprawdź cenę
Możesz także chcieć sprawdzić:?Nowe i najnowsze smartwatche 2023



