COM5 הוא עוד חדש 2023 4שעון חכם G?זמין בשוק במחיר זול. זהו טלפון שעון חכם אנדרואיד המגיע מרובע עם מסך TFT גדול בגודל 1.96 אינץ' ומצויד במספר תכונות כולל 4GB RAM + 64GB ROM, 5מצלמת MP, Wifi, GPS, מצבי ספורט רב, עמיד למים IP67, והפעלת האנדרואיד 8.1 OS. אז בואו נצלול לפרטים המלאים!
עיצוב של שעון חכם KOM5 4G:

כפי שאתה רואה בתמונה למעלה. שעון KOM5 4G החדש הזה קיבל עיצוב מרובע שנראה מסוגנן, אופנתי, ומתאים לגברים ונשים. מידות 55.5*41.9*16.2 מ"מ ומשקלות של כ-60 גרם. יש שני כפתורים פיזיים בצד ימין של המארז וביניהם מצלמת 5MP. הצד האחורי של המכשיר קיבל תצורה טיפוסית ¨c ישנם קשרים מגנטיים לטעינה וחיישן דופק.
גוף השעון החכם KOM5 4G עשוי מסגסוגת אבץ עם פלסטיק למחשב בעוד שהרצועה זמינה בסיליקון, פְּלָדָה, ועור. לגבי מסך התצוגה! KOM 5 4לשעון החכם G יש מסך מגע עגול בגודל 1.96 אינץ' TFT מעוקל עם זכוכית 2.5D ונוצר ברזולוציה של 320 x 386 פיקסלים. חומר לביש זה עמוס גם בלוחות שעונים שונים והוא זמין רק בצבע שחור.
תכונות של KOM 5 4G שעון חכם:

KOM5 הוא שעון חכם עמיד למים IP67, מה שאומר שאתה יכול ללבוש אותו בזמן שטיפת ידיים או בימים גשומים. מכשיר לביש זה מצויד ב-4GB של זיכרון RAM ו-64GB של זיכרון פנימי ומריץ אנדרואיד 8.1 OS. זה עושה את ה-KOM 5 4שעון חכם G עובד טוב יותר, מאפשר ריבוי משימות, משפר ביצועים, ופועל בצורה חלקה. בנוסף, אתה יכול להוריד את כל האפליקציות המועדפות עליך שיכולות לפעול באנדרואיד.
ה-KOM5 הוא א שעון חכם עצמאי שיכול לבצע שיחות ללא צורך בטלפון. תומך ב-WIFI, 4קישוריות G LTE, GPS/GLONASS כמו גם בלוטות'. בנוסף לכך! טלפון השעון החכם הזה של אנדרואיד עמוס בתכונות שימושיות אחרות כולל מד דופק, מַד צַעֲדִים, מצבי ריבוי ספורט, מֶזֶג אֲוִיר, ורבים אחרים. לגאדג'ט הזה יש א 1000 קיבולת סוללה של MAH עם 1-2 ימים של שימוש רגיל ו 4-6 ימי זמן המתנה.
אולי גם תאהב:?
- 10 השעונים החכמים הטובים ביותר של אנדרואיד לגברים 2023
- 12 השעונים החכמים הסיניים הטובים ביותר 2023
- 10 השעונים החכמים הטובים ביותר עם ?מצלמת HD
שעון חכם KOM5 4G מפרט מלא:
| הֶתקֵן | KOM 5 |
|---|---|
| צוּרָה | מְרוּבָּע |
| מֵמַד | 55.5*41.9*16.2מ.מ. |
| מִשׁקָל | 60ז |
| כרטיס סים | כרטיס ננו-סים |
| לְהַצִיג | TFT |
| גודל המסך | 1.96אִינְטשׁ |
| רזולוציית מסך | 320*386 פיקסלים |
| מַעֲרֶכֶת הַפעָלָה | דְמוּי אָדָם 8.1 OS |
| אַיִל | 4GB |
| רום | 64GB |
| מַצלֵמָה | 5MP |
| מעבד | Zhanrui 8541E ארבע ליבות 1.4GHz |
| NFC | לֹא |
| מצב רב-ספורט | כֵּן |
| צג דופק | כֵּן |
| מִיקרוֹפוֹן | כֵּן |
| רַמקוֹל | כֵּן |
| אֲטִימוּת | IP67 Life עמיד למים |
| GPS+Bluetooth | כֵּן |
| קישוריות | 4G+WIFI |
| רְצוּעָה | TPU |
| קיבולת סוללה | 1000מה |
| שימוש רגיל | 1-2 ימים |
| מְחִיר | $$ המחירים למטה |
יתרונות וחסרונות לפי מפרט?
יתרונות: עיצוב אלגנטי, 1.96-מסך גדול של אינץ ', 5מצלמת MP, 4GB RAM + 64GB ROM, WIFI+GPS+ כרטיס SIM
חסרונות: לא מתאים לשחייה
מחיר וזמינות?
השעון החכם KOM5 4G זמין כרגע רק ב- Aliexpress. בדוק מחיר
יתכן שתרצה לבדוק:?השעונים החכמים החדשים והאחרונים 2023



