KOM5 on toinen uusi 2023 4G-älykello?available in the market at a cheap price. It is an Android smartwatch phone that comes square with a 1.96-inch large TFT screen and is equipped with several features including 4GB RAM+ 64GB ROM, 5MP Camera, WIFI, GPS, Moniurheilutilat, IP67 vedenpitävä, ja käyttää Androidia 8.1 OS. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of KOM5 4G Smart Watch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet. This new KOM5 4G Watch got a square design that looks stylish, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Measuring 55.5*41.9*16.2mm and weighing about 60g. There are two physical buttons on the right side of the case and between them a 5MP camera. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The KOM5 4G smart watch body is made of zinc alloy with PC plastic while the strap is available in silicone, teräs, ja nahkaa. Näyttöruudun suhteen! KOM 5 4G smartwatch has a 1.96-inch TFT round touch screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 320 x 386 pikseliä. This wearable is also packed with various watch faces and is available only in black color.
KOM:n ominaisuudet 5 4G Smart Watch:

KOM5 is an IP67 waterproof smartwatch, Tämä tarkoittaa, että voit käyttää sitä käsien pesun aikana tai sadepäivinä. This wearable is equipped with 4GB of RAM and 64GB of internal memory and runs Android 8.1 OS. It makes the KOM 5 4G smartwatch work better, mahdollistaa moniajon, parantaa suorituskykyä, ja kulkee sujuvasti. Lisäksi, voit ladata kaikki suosikkisovelluksesi, jotka voivat toimia Androidilla.
The KOM5 is a erillinen älykello jolla voi soittaa ilman puhelinta. tukee WIFI:ää, 4G LTE -yhteys, GPS/GLONASS sekä Bluetooth. Tämän lisäksi! Tämä Android-älykellopuhelin on täynnä muita hyödyllisiä ominaisuuksia, kuten sykemittari, askelmittari, moniurheilutilat, sää, Ja paljon muuta. Tässä gadgetissa on a 1000 MAH -akku kapasiteetti 1-2 Normaalin käytön päivät ja 4-6 Päivät valmiusaika.
SAAT MYÖS TYKKÄT:?
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille 2023
- 12 PARHAAT KIINALAISET ÄLYKELLOT 2023
- 10 Parhaat älykellot ?HD -kamera
KOM5 4G Smartwatch Full Specifications:
| Laite | KOM 5 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 55.5*41.9*16.2mm |
| Paino | 60g |
| Sim-kortti | Nano-sim-kortti |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 1.96tuumaa |
| Näytön resoluutio | 320*386 pikseliä |
| Käyttöjärjestelmä | Androidi 8.1 OS |
| RAM | 4GB |
| ROM | 64GB |
| Kamera | 5MP |
| Suorittimen | Zhanrui 8541E quad core 1.4GHz |
| NFC | EI |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Puhuja | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 Life Vedenkestävä |
| GPS+Bluetooth | Kyllä |
| Yhteydet | 4G+WIFI |
| Hihna | TPU |
| Akku kapasiteetti | 1000mAh |
| Normaali käyttö | 1-2 päivä |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alla |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 1.96-tuuman suuri näyttö, 5MP-sivukamera, 4GB RAM + 64 Gt ROM, WIFI+GPS+ SIM-KORTTI
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The KOM5 4G smartwatch is currently available only on Aliexpress. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



