KOSPET NOTE is another new 4G smartwatch from Kospet in 2020. It is an Android smartwatch that comes with Ticwris MAX S design and equipped with 3GB RAM, 32 Místnost GB, duální fotoaparát, a se systémem Android 7.1. Ve skutečnosti, This smartwatch is exactly the same as Max S because Kospet and Ticwris is one manufacturer.
Design of Kospet Note?

Just Like Ticwris MAX S! This NOTE smartwatch also comes in a square shape that looks large and big. Measuring 65*45.5*16mm and weighing 120g. Na pravé straně pouzdra jsou dvě fyzické tlačítka. Je zodpovědný za funkci zapnutí nebo zpětného běhu. Opětná strana zařízení obdržela typickou konfiguraci ¨c Jedná se o magnetické kontakty pro nabíjení a senzor srdeční frekvence.
Kospet Note equipped with an 8MP side camera and 2MP front camera, díky čemuž je fotografický efekt jasný a jemný. you can use NOTE watch to make video calls with relatives and friends or take photos; nahrávat videa,¡Atd. Pokud jde o obrazovku displeje! This Android watch has a 2.41 inch large TFT screen and created with 640*480 rezoluce.
Features of NOTE 4G Smartwatch?

Like Ticwris Max S! Kospet NOTE also powered by an MTK6739 processor and running Android 7.1. It has 3GB of RAM, 32GB vnitřní paměti, and supports Sim card, WIFI, GPS/GLONASS/A-GPS a také Bluetooth.
Kospet NOTE is an IP67 waterproof certification! so you can wear it on rainy days or when you washing your hand. The wearable supports The?face unlock function, it is one of the most important features in this watch.
This standalone smartwatch is also equipped with health and fitness tracker features. Má snímač srdečního tepu, který shromažďuje údaje o naší srdeční frekvenci 24 Hodiny. Tento model vám také pomůže ovládat spánek, Díky jeho úplnému monitoru spánku. Má také krokoměr a umožňuje nám ovládat a odhadnout kalorie spálené po celý den. Chytré hodinky mají a 2000 kapacita baterie mah s 7 dny pohotovostní doby a 2 dny běžného používání.
Také se vám může líbit:
- 12 NEJLEPŠÍ SAMOSTATNÉ CHYTRÉ HODINKY SE SIM KARTOU A WIFI 2021
- 9 NEJLEPŠÍ CHYTRÉ HODINKY S HD KAMERA 2021
- 7 Nejlepší smartwatches pro muže pro muže právě teď
Kospet Note smartwatch Full Specs?
| Zařízení | NOTE |
|---|---|
| Tvar | Obdélníkový |
| Dimenze | 65*45.5*16mm |
| Hmotnost | 120G |
| SIM karta | Nano-SIM karta |
| Zobrazit | Tft |
| Velikost obrazovky | 2.4palec |
| Rozlišení obrazovky | 640*480 |
| Operační systém | Android 7.1.1 |
| BERAN | 3GB |
| ROM | 32GB |
| Fotoaparát | 8MP- 2MP |
| Procesor | MTK6739 |
| NFC | ŽÁDNÝ |
| Odemknutí pomocí Face ID | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Režim více sportů | Ano (9 sportovní režim) |
| Monitor spánku | Ano |
| Vodotěsný | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Ano |
| Připojení | 4G+WiFi |
| Popruh | Silikon |
| Kapacita baterie | 2000 Mah |
| Pohotovostní doba | 7 dny |
| Cena | $$ |
Výhody a nevýhody podle specifikace?
Pros: Velký displej, Odemknutí obličejem, Duální fotoaparát, 4G LTE, obrovská baterie, Long standby time, 3GB RAM, 32Místnost GB
Nevýhody: Nevhodné ke koupání, Procesor MTK6739?
Cena a dostupnost?
Kospet NOTE 4G smartwatch is available right now only on Aliexpress. Zkontrolujte cenu
Může se vám také líbit:?The New and Latest Kospet Smartwatches 2023






