KOSPET NOTE is another new 4G smartwatch from Kospet in 2020. It is an Android smartwatch that comes with Ticwris MAX S design and equipped with 3GB RAM, 32 Pokój GB, podwójny aparat, i Uruchomienie Androida 7.1. W rzeczywistości, This smartwatch is exactly the same as Max S because Kospet and Ticwris is one manufacturer.
Design of Kospet Note?

Just Like Ticwris MAX S! This NOTE smartwatch also comes in a square shape that looks large and big. Measuring 65*45.5*16mm and weighing 120g. Po prawej stronie obudowy znajdują się dwa fizyczne przyciski. Odpowiada za funkcję włączania lub ucieczki. Odwrotna strona urządzenia otrzymała typową konfigurację ¨c Są to styki magnetyczne do ładowania i czujnik tętna.
Kospet Note equipped with an 8MP side camera and 2MP front camera, co sprawia, że efekt zdjęcia jest wyraźny i delikatny. you can use NOTE watch to make video calls with relatives and friends or take photos; nagrywać filmy,¡Itp. Jeśli chodzi o ekran wyświetlania! This Android watch has a 2.41 inch large TFT screen and created with 640*480 rezolucja.
Features of NOTE 4G Smartwatch?

Like Ticwris Max S! Kospet NOTE also powered by an MTK6739 processor and running Android 7.1. It has 3GB of RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, and supports Sim card, Wifi, GPS/GLONASS/A-GPS oraz Bluetooth.
Kospet NOTE is an IP67 waterproof certification! so you can wear it on rainy days or when you washing your hand. The wearable supports The?face unlock function, it is one of the most important features in this watch.
This standalone smartwatch is also equipped with health and fitness tracker features. Posiada czujnik tętna, który gromadzi dane dotyczące naszego tętna 24 godziny. Model ten pomaga także kontrolować sen, Dzięki pełnemu monitorowi snu. Ma również krokomierz i pozwala nam kontrolować i oszacować kalorie spalone przez cały dzień. Smartwatch ma 2000 mah pojemność baterii z 7 dni czuwania i 2 Dni normalnego użytkowania.
Może Ci się również spodobać:
- 12 NAJLEPSZE SAMODZIELNE SMARTWATCHE Z KARTĄ SIM I WIFI 2021
- 9 Najlepszy smartwatch z aparatem HD 2021
- 7 NAJLEPSZE SMARTWATCHY Z Androidem DLA MĘŻCZYZN TERAZ
Kospet Note smartwatch Full Specs?
| Urządzenie | NOTE |
|---|---|
| Kształt | Prostokątny |
| Wymiar | 65*45.5*16mm |
| Waga | 120G |
| Karta SIM | Karta Nano-SIM |
| Wyświetlacz | Tft |
| Rozmiar ekranu | 2.4cal |
| Rozdzielczość ekranu | 640*480 |
| System operacyjny | Android 7.1.1 |
| BARAN | 3GB |
| Rom | 32GB |
| Kamera | 8MP- 2MP |
| Edytor | MTK6739 |
| NFC | NIE |
| Odblokowanie identyfikatora twarzy | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Wiele trybów sportowych | Tak (9 tryb sportowy) |
| Monitor snu | Tak |
| Wodoodporny | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Tak |
| Łączność | 4G+WiFi |
| Pasek | Silikon |
| Pojemność baterii | 2000 Mah |
| Czas czuwania | 7 dni |
| Cena | $$ |
Plusy i minusy Według specyfikacji?
Profesjonaliści: Duży ekran, Odblokowanie twarzą, Podwójny aparat, 4G LTE, ogromna bateria, Long standby time, 3GB Ram, 32Pokój GB
Wady: Nie nadaje się do pływania, Procesor MTK6739?
Cena i dostępność?
Kospet NOTE 4G smartwatch is available right now only on Aliexpress. Sprawdź cenę
Może Ci się spodobać:?The New and Latest Kospet Smartwatches 2023






