KOSPET NOTE is another new 4G smartwatch from Kospet in 2020. It is an Android smartwatch that comes with Ticwris MAX S design and equipped with 3GB RAM, 32 GB-ROM, een dubbele camera, en Android draaien 7.1. In werkelijkheid, This smartwatch is exactly the same as Max S because Kospet and Ticwris is one manufacturer.
Design of Kospet Note?

Just Like Ticwris MAX S! This NOTE smartwatch also comes in a square shape that looks large and big. Measuring 65*45.5*16mm and weighing 120g. Er zijn twee fysieke knoppen aan de rechterkant van de zaak. Het is verantwoordelijk voor de functie van het inschakelen of teruglopen. De omgekeerde kant van het apparaat ontving een typische configuratie ¨C Dit zijn magnetische contacten voor opladen en een hartslagsensor.
Kospet Note equipped with an 8MP side camera and 2MP front camera, wat het foto-effect helder en delicaat maakt. you can use NOTE watch to make video calls with relatives and friends or take photos; video's opnemen,¡Etc. Met betrekking tot het schermscherm! This Android watch has a 2.41 inch groot TFT-scherm en gemaakt met 640*480 oplossing.
Features of NOTE 4G Smartwatch?

Like Ticwris Max S! Kospet NOTE also powered by an MTK6739 processor and running Android 7.1. It has 3GB of RAM, 32GB intern geheugen, and supports Sim card, Wifi, GPS/GLONASS/A-GPS en Bluetooth.
Kospet NOTE is an IP67 waterproof certification! so you can wear it on rainy days or when you washing your hand. The wearable supports The?face unlock function, it is one of the most important features in this watch.
This standalone smartwatch is also equipped with health and fitness tracker features. Er zit een hartslagsensor in, die gegevens verzamelt over onze hartslag over 24 uren. Dit model helpt je ook om je slaap onder controle te houden, Dankzij de volledige slaapmonitor. Het heeft ook een stappenteller en stelt ons in staat om de verbrande calorieën gedurende de dag te beheersen en te schatten. De smartwatch heeft een 2000 mah batterijcapaciteit met 7 dagen standby-tijd en 2 Dagen van normaal gebruik.
Misschien vind je het ook leuk:
- 12 BESTE STANDALONE SMARTWATCHES MET SIM-KAART EN WIFI 2021
- 9 Beste smartwatch met HD -camera 2021
- 7 Beste Android -smartwatches voor mannen op dit moment
Kospet Note smartwatch Full Specs?
| Apparaat | NOTE |
|---|---|
| Vorm | Rechthoekig |
| Dimensie | 65*45.5*16mm |
| Gewicht | 120G |
| Simkaart | Nano-sim-kaart |
| Weergave | Tft |
| Schermgrootte | 2.4inch |
| Schermresolutie | 640*480 |
| Besturingssysteem | Android 7.1.1 |
| RAM | 3GB |
| ROM | 32GB |
| Camera | 8MP- 2MP |
| Verwerker | MTK6739 |
| NFC | NEE |
| Face ID ontgrendelen | Ja |
| Hartslagmeter | Ja |
| Meerdere sportmodi | Ja (9 sportmodus) |
| Slaapmonitor | Ja |
| Waterdicht | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Ja |
| Connectiviteit | 4G+wifi |
| Riem | Siliconen |
| Batterijcapaciteit | 2000 mAh |
| Standby -tijd | 7 dagen |
| Prijs | $$ |
Voor- en nadelen van Volgens specificaties?
Pluspunten: Groot beeldscherm, Gezichtsontgrendeling, Dubbele camera, 4G LTE, enorme batterij, Long standby time, 3GB RAM, 32GB-ROM
Nadelen: Niet geschikt om te zwemmen, MTK6739-processor?
Prijs en beschikbaarheid?
Kospet NOTE 4G smartwatch is available right now only on Aliexpress. Controleprijs
Misschien vind je het ook leuk:?De nieuwe en nieuwste Kospet-smartwatches 2023






